SOUL-MUUSIKA ANSAMBLIL MA ILMUS DEBÜÜTALBUM “CONNECTED THROUGH”

Täna, 9. aprillil ilmus ansamblil MA debüütalbum “Connected Through”. Plaadil kõlab bändi originaallooming, muusikast sõnadeni. Traditsioonilised lauluvormid vahelduvad stuudios jäädvustatud ühiste jämmi osadega. “Connected Through” plaadil on soojust, rõõmu, küsimisi ja rahu.

4-liikmeline ansambel MA alustas oma tegevust 2017. aastal laulja Maarja Aarma eestvedamisel. Bändi loomingu autorid on laulja ise, bassist Janno Trump, pianist Madis Muul ning trummar Dmitri Nikolajevski. Oma esimese looga “Don’t Throw This Heart Around”, mis on jäädvustatud ka albumil, jõuti ülemaailmsel laulukirjutamise võistlusel International Songwriting Competition (ISC) 2017 poolfinalistide hulka. Ansambli kontsertide hulka kuuluvad näiteks ülesastumised festivalidel Jazzkaar ja Tallinn Music Week.

“Plaadimaterjali salvestamisega alustasime eelmise aasta septembris Retrosonic stuudios koos andeka ja kogenud José Diogo Nevesega. Meil on suur rõõm, et nüüd on tervik koos ja plaat jõuab kuulajateni,” rääkis Maarja albumist. “Esitleme plaati kontsertidega üle Eesti. Kutsume kõiki neist osa saama 12.04 Pärnus, 13.04 Tallinnas, 18.04 Tartus, 19.04 Võrus ja 20.04 Rakveres,” lisas Maarja.

CD-plaat “Connected Through” on esialgu saadaval Apollo raamatukauplustes üle Eesti, Lasering ning 311.ee portaalis. Järgemööda jõuab album ka striimimise platvormidesse (nt iTunes, Google Play jne). Värskeimad uudised leiate MA Facebooki lehelt.

Plaadituur “Connected Through”:

12.04.2019 Pärnu, Endla Jazzklubi
13.04.2019 Tallinn, Philly Joe’s Jazziklubi
18.04.2019 Tartu, Erinevate Tubade Klubi
19.04.2019 Võru, Jazziklubi
20.04.2019 Rakvere, Buena Vista Sofa Club

MA Instagramis, YouTube’is, SoundCloudisRubriigid:Album, Debüüt, Live

Sildid:, , , , , ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: