VIDEO: JAAGUP TUISK TEGI ED SHEERANI HITTLOOST EESTIKEELSE KAVERI

2018. aastal telesaates “Eesti otsib superstaari” viienda koha saanud Jaagup Tuisk esitles eemise aasta novembris avalikkusele muusikavideot pealkirjaga “Legendid oma loos”. Nüüd on noormees YouTube’i üles laadinud omapoolse kaveri Briti laulja ja laulukirjutaja Ed Sheerani 2017. aasta megahitist “Perfect”.

Tegu on andeka noormehe kolmanda kaverlooga. Varasemalt on noormees kaverdanud eesti keelde selliseid välismaiseid hitte nagu “Attention” ja “Love Yourself”.

Maagiline video on filmitud lumises metsas, mille keskel asetseb tiibklaver. “See unistus sündis mul juba mõni aeg tagasi, aga ei osanud oodata, et üks hetk ka selle täide saan viia. Tegelikult me päästsime selle klaveri “otsa saamisest”, tuunisime veidi ja andsime talle uue hingamise,” paljastas Jaagup ja avaldas lootust, et ühel hetkel saab klaver päris korda tehtud.

Võttepaiga leidis Tuisk koos isaga suusatades. Imeilus metsatukk on pärit Harku metsast ja justnimelt sellisest võttepaigast oli noormees alati unistanud. Videos kaunistavad peale tiibklaveri metsa veel ka kaunis valgus, laternad ja valentinipäevale mõeldes romantilised küünlad.

Alles mõni kuu tagasi avaldas Tuisk massiivse muusikavideo enda kirjutatud laulule “Legendid oma loos”. Tänaseks on seda videot vaadatud üle saja tuhande korra. Ka praegune kaverlugu ringleb hoogsalt sotsiaalmeedias, saades vaid loetud tundidega pea 5000 vaatamist.

“Ed Sheeran on mind minu muusika teekonnal tohutult inspireerinud ja ta on üks minu kõigi aegade lemmikumatest lauljatest. Minu arvates seisneb “Perfecti” võlu selles, et see on nii lihtsa, kuid ilusa sõnumiga, et vähemalt ma ise kuulates küll “sulan” ja tuleb naeratus näole. See on mulle suur au tema lugu enda omaks luua,” sõnas Tuisk lõpetuseks.Rubriigid:Video

Sildid:,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: