APARAADITEHASES KÕLAB ÜHEMEHEBLUUS

Tänavuse Tartu Bluusikuu viimane kontsert “Ühemehebluus” leiab aset neljapäeval, 7. veebruaril Tartu Aparaaditehase restoranis Kolm Tilli, kus lavale astuvad järgemööda J.D. Addams (Itaalia), Randal Randoja ja Andres Roots (fotol). Bluusiühingu juubelinäitust Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonnas saab aga vaadata veel 16. veebruarini.

Laulja ja kitarrist Randal Randoja üllitas mullu CD “Moonshine Blues”, Itaalia ühemehebänd J.D. Addams EP-d “Spaghetti Blues” ja “Voodoo Garden” ning slaidkitarrist Andres Roots albumi “Breakfast in September”, mille kohta Prantsusmaa bluusiajakiri Blues Again! kirjutab oma veebruarinumbris: “Vokaalist ega löökpillidest ei tunne siin vähimatki puudust, sest kitarrimäng on piisavalt ekspressiivne ning palad oma meeleolult nii erinevad, et plaadist ei väsi ka mitmekordse kuulamise järel – kõlalt kaasaegne ja sisult ajatu.”

9. veebruaril esineb Roots koos trummar Anneli Kadakaga Soomes Pieksämäel festivalil Savonsolmu Winter Blues Party, 14. veebruaril aga jätkab Helsingis oma värsket albumit tutvustavat soolotuuri, andes kolm kontserti Soomes ning kolm Suurbritannias.

Festival Tartu Bluusikuu toimub tänavu juba viiendat talve.

Ülemise foto autor: Leif LaaksonenRubriigid:Live

Sildid:, , ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: