TRAD.ATTACK! MÄNGIB SELLE AASTA ESIMESE JA AINUKESE KONTSERDI JUBA SEL REEDEL TALLINNAS

Mööda maailma ringi tuuritav ansambel Trad.Attack! annab sel reedel Tallinnas oma selle aasta esimese ja ühtlasi ka ainukese avaliku kontserdi. Bänd kannab Alexela Kontserdimajas viimast korda täies mahus ette oma teise stuudioalbumi “Kullakarva” lood.

Ansambli teisele stuudioalbumile “Kullakarva” pannakse suurejooneline punkt, et liikuda edasi uue albumi tegemise perioodi. “Meil on tavaks asju terviklikult teha. Mõni aasta tagasi panime sarnase lõppkontserdiga punkti ka oma debüütalbumile ning see tunne, kui oled millegagi lõpparve teinud, annab uut kvaliteeti ning puhtaid mõtteid edasiliikumisel,” räägib bändi kitarrist ja kontserdikorraldaja Jalmar Vabarna. “Töötame uue albumi loominguga juba mõnda aega. Nüüd kevadel algab aga tihe proovilaagrite periood ning ideede vormistamine,” lisab bändi trummar Tõnu Tubli.

Bändile omaselt pööratakse suurt tähelepanu ka kontserdi produktsioonilisele kvaliteedile. “Nii nagu meie plaadiesitluskontsertidel suvel 2017, on ka Alexelas laval visuaalid ning valgusmöll. Kahtlemata pakume istuvale publikule vaatemängulise kontserdi ning kindlasti ka mõned üllatused,” kirjeldab eesootavat bändi eestvedaja Sandra Vabarna.

Kullakarva kontserdit soojendab Alexela kontserdimajas Soomest pärit folk- ja alternatiivse muusika piire nihutav lõõtsamängija Antti Paalanen. Trad.Attack!iga astuvad külalistena lavale bändi suvise singli “Lell’o” originaalesitajad, Jalmari ema Maret ning õde Jane Vabarna.

Uksed kontserdimajja avatakse 18.00, soojendusesineja Antti Paalanen astub lavale kell 19.00 ning õhtu peaesineja Trad.Attack!i kontsert algab kell 20.15.

Viimased piletid Alexela Kontserdimajas toimuvale kontserdile on müügil Piletilevis.

Kuula ansambli aktuaalset singlit “Lubadus”:

Ülemise foto autor: Stina KaseRubriigid:Album, Live

Sildid:, , , , , ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: