OLAVI OTEPALU & RANELE TULID VÄLJA POPDUETIGA “AMEERIKA MÄED”

Olavi Otepalu ja Ranele

Pop- ja rockmuusikaga tegelev Olavi Otepalu andis koos oma bändi ja konkursi Eesti Laul 2019 poolfinalisti Ranelega välja loo “Ameerika mäed”.

“Otsustasin sedapuhku vahelduseks rokkmuusikale kirjutada midagi kergemat ja tantsulisemat, mis oleks suunatud pigem popmuusikat kuulavale publikule. Ei välista koostöö jätkumist tulevikus, kuna Ranele jaoks on ka rokkmuusika sümpaatne,” märkis laulukirjutaja Olavi Otepalu.

Mõlemat muusikut iseloomustab ühine töökogemuslik taust haridusvaldkonnas: Ranele töötab Kostivere koolis huvijuhi ja klassiõpetajana ning Olavi Otepalu direktorina Tallinna Rahvusvahelises Koolis. Lisaks on mõlemad muusikat varem õppinud: Ranele Viljandi muusikakoolis pop-jazzlaulu erialal ning Olavi Otepalu Tartu 2. muusikakoolis klassikalist kitarri. Huvitaval kokkusattumusel on mõlemad tegevad ka kohalikus poliitikas ning seda koguni samas erakonnas, üks Jõelähtme vallas ja teine Tallinnas.

Ranele keskendub lähikuudel esinemisele Eesti Laul 2019 poolfinaalis lauluga “Supernova”. Olavi Otepalu bändilt ilmus eelmisel aastal debüütplaat “Elan täiega”, millelt jõudis hittide hulka mitmeid lugusid (tuntuim “Suurlinna tuled”). Uue plaadi plaanib bänd välja anda järgmisel aastal.Rubriigid:Album, Singel

Sildid:,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: