TRAD.ATTACK! PÕRUTAB KUUKS AJAKS AUSTRAALIASSE TUURITAMA

Tänavustel Eesti Muusikaauhindadel aasta ansambliks valitud Trad.Attack! läheb esmakordselt tuurile Austraaliasse, kus esinetakse mainekatel folgifestivalidel Woodford Folk Festival ja Cygnet Folk Festival ning mängitakse mitmetes klubides.

Austraalia tuuril viibib bänd ligi neli nädalat ning selle ajaga antakse üle 15 kontserdi Brisbane’is, Sydneys, Melbourne’is ning Tasmaanias. Suurimad üles astumised toimuvad Woodford Folk Festivalil, kus käib igal aastal läbi 130 000 inimest. Trad.Attack! esineb seal viis päeva järjest ning üks olulisemaid kontserte toimub täpselt aastavahetusel.

Bändi torupillimängija Sandra Vabarna ootab põnevusega Austraalia reisi: “Seda tuuri on planeeritud juba mitu aastat ning me oleme väga õnnelikud, et see lõpuks toimuma saab! Sees on suur ootusärevus, sest ees ootab väga värvikirev ja pikk tuur ning me saame esineda nii mainekal festivalil nagu Woodford Folk Festivalil.”

Bändi jaoks, kelle masterplaaniks on esineda igas maailma riigis, on Austraalia näol tegemist järjekorras 37. riigiga, kuhu esinema sõidetakse. Ühtlasi on tegu ka bändi karjääri ühe pikima tuuriga. Trad.Attack!’i Austraalia tuuri toetab EAS.

Täpne tuuri ajakava ja piletid on saadaval bändi kodulehel www.tradattack.ee.

Foto: Krõõt TarkmeelRubriigid:Live

Sildid:,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: