LÄTI KULTUSBÄND BRAINSTORM ANNAB HOMME TALLINNAS KONTSERDI

Foto: Anton Corbijn

Juba homme õhtul esineb Rock Cafes Läti kultusbänd Brainstorm. Erikülalisena astub üles Ewert Sundja.

Läti poprocki lipulaev ja paljude eestlaste poolt palavalt armastatud bänd Brainstorm esitleb juba homme Rock Cafes oma kõige uuemat albumit “About the Boy Who Plays the Tin Drum”. Külalisesinejana näeb ja kuuleb laval ka Ewert Sundjat (Ewert and The Two Dragons). Piletid on müügil nii Monster Musicu kodulehel kui ka Piletilevis.

Uue albumi kallal töötamist alustati ligi poolteist aastat tagasi ning plaati salvestati kolmes erinevas kohas – Riias ja Ikškiles Lätis ning Rootsi pealinnas Stockholmis. Album ilmus nii läti, inglise kui ka vene keeles ning lood sündisid koostöös Rootsi produtsentide Povel Olsoni ja David Larssoniga. Albumit iseloomustab kõige paremini rõõm – rõõm lugude kirjutamisest ja koostööst, laulmisest ja mängimisest, rõõm aja veetmisest inimestega, kes on tuttavad juba lasteaiast peale.

Suvisel kontserttuuril Lätis käis Brainstormi kuulamas üle 120 000 inimese. Ainuüksi Riia kontserdil osales 65 000 inimest. Tallinnas on bänd lubanud esitada nii uue albumi materjali, aga kindlasti ka vanemaid tuntud hitte nagu näiteks “My Star” ja “Maybe”.

Kuula Brainstormi laule “Wonderful Day” ja koos Ewert and The Two Dragonsiga valminud pala “We Wait for the Light”: Rubriigid:Live

Sildid:, , , ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: