AJASTUFESTIVAL RETROBEST TULEB TAAS! KUUPÄEVAD JA ESIMESED ARTISTID KINNITATUD

Pühajärve ääres toimuvast ajastufestivalist Retrobest on möödunud vaid loetud kuud, kuid juba on hoogsalt alanud järgmise aasta festivali ettevalmistused. Retrobest 2019 toimub 28. ja 29. juunil ning teemaks on filmiklassika.

Järgmise Retrobesti teema viib kõiki filmimuusikamaailma. Avatud on spetsiaalsed teematoad, näha saab temaatilisi rekvisiite ja avatud on välikino kultusfilmide vaatamiseks. Kõik hõbehääled saavad ennast proovile panna spetsiaalsel karaokelaval. Lisaks toimub retrolaat, mis pakub kaasa ostmiseks kõike, mida kodus kunagi vaja võib minna.

Neljas Retrobest toob Pühajärve äärde võimsa artistide plejaadi, kelle seas on armastatud hitimeistrid nii välismaalt kui ka kodumaalt. Esinejate seas on ka neid, kes Retrobestil varem esinenud ja keda ajasturändurid ise on tagasi Pühajärvele soovinud. Artistidelt hakkab saladuskate kerkima järgmiste nädalate jooksul Retrobesti Facebooki lehel.

Retrobest 2019 toimub 28. ja 29. juunil Otepääl looduskauni Pühajärve kaldal. Sooduspiletid on müügil kuni septembri lõpuni või kuniks sooduspileteid jätkub festivali kodulehel aadressil retrobest.ee. See on planeet Eesti parim stiilipidu – seega hakake juba mõtlema riietuse ja aksessuaaride peale; pühkige oma neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse.Rubriigid:Live

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: