ALEN VEZIKO NAISTEPĂ„EVAKONTSERDIST VALMIB SALVESTUS

Alen Veziko (Foto: Tarmo Pihelgas)
Alen Veziko (Foto: Tarmo Pihelgas)

Kevadel uue plaadiga turule tulev Alen Veziko annab 9. märtsil Saku mõisas naistepäevakontserdi, millest valmib ka teleülesvõte.

Kontsertsalvestuse detailide osas Veziko kompromisse ei tee – asjad saavad käia ainult parimal viisil. Ja vajadusel tuleb nende eest ka korralikult maksta. Sest tulemus loeb, eriti kui lugude valik moodustab loomingust paremiku, nagu see naistepäevakontserdi puhul ongi. Nii leiab Vezikot koos bändiga viimasel ajal peamiselt prooviruumist, sest võtta tuleb maksimum. Ja anda ka.

“Kuna me valmistame ikkagi väga hoolikalt seda kontsertsalvestust ette, siis on sĂĽvenemine tavapärasest palju põhjalikum. Teiseks on lugude valik ikkagi puhtalt paremik minu loomingust,” ĂĽtles Veziko ja lisas, et hoolimata naistepäevaformaadist on mehed kindlasti ka Saku mõisa saali oodatud.

“Tegelikult on viimasel ajal päris palju mehi meie kontsertidel käinud, nii et ei saa öelda midagi, et mehed ei käi ja käivad ainult naised. Käivad ikka mehed ka! Päris tihti tuleb mõni mees ja ĂĽtleb: “Tead, ma alguses ei arvanud sinust midagi, aga nĂĽĂĽd olen ma hakanud sinu muusikat kuulama”,” rääkis Veziko.

Nagu tippartistel tavaks, mööduvad ka Veziko naistepäevad peamiselt laval. Ja kuigi ringisõitmist on meeletult, üritab Veziko olulistele inimestele sel tähtsal päeval vähemalt helistada.
“Emale, vanaemale, õele ja tĂĽtrele viin ma kindlasti lilli – ma leian selle aja. Ja kellele ise kohale ei jõua viia, sellega vähemalt suhtlen isiklikult või saadan kulleriga,” selgitas Veziko enda suhtumist naistepäeva.

Saku mõisa kontserdile on seejuures tulemas ka Veziko peatselt nelja-aastaseks saav tütar Doris, kellele isa kontserdid vägagi meeldivad.

8. märtsil annab Veziko naistepäevakontserdi Villa Müllerbeckis.

Pääsmed nii 8. kui 9. märtsi kontserdile müügil Piletilevis.

Kuula Aleni aktuaalset singlit “Unustus”:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.