ONLINE-INTERVJUU: KÜSIMUSI OOTAB ANSAMBEL TRAD.ATTACK!

Pikaajalised MuusikaPlaneedi lugejad mäletavad ehk, et aeg-ajalt oleme siin lehel pakkunud võimalust küsida küsimusi mõnelt kodumaiselt artistilt või bändilt. Viimasest online-intervjuust ansambliga Shanon on möödunud juba väga palju aega, seetõttu võiks taaskord härjal sarvist haarata! Teie küsimustele nõustus vastama kollektiiv Trad.Attack! 

Mitmeid muusikaauhindu võitnud ning igas maailma riigis esineda soovivas folkmuusika trios musitseerivad Sandra Vabarna, Tõnu Tubli ja Jalmar Vabarna. Nende debüütsingel “Kooreke” ilmus 2013. aasta detsembris, aktuaalseim muusikapala “Kabala” tuli avalikkuse ette alles mõned päevad tagasi.

Trad.Attack! on andud välja plaadid “Trad.Attack!” (2014), “AH!” (2015) ja “Kullakarva” (2017). Nagu me siin juba mitmel korral kirjutanud oleme, esineb trio 25. jaanuaril Eesti Muusikaauhindade galal ning veebruaris-märtsis toimub neil suur Eesti tuur 15 kontserdiga.

Niisiis, kui Sa sooviksid Sandralt, Tõnult ja Jalmarilt midagi uurida või neile midagi edasi öelda, kasuta võimalust ja läkita küsimus e-mailiaadressile muusikaplaneet@gmail.com või edasta see siitkaudu. Küsimusi saab esitada reede, 12. jaanuari õhtuni. 

NB! Küsimuste saatjate vahel loosime välja ka ansambli plaadi “Kullakarva” + bändi helkuri! 

Kuula trio eelmise aasta hittlugu “Kallimale”:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.