KURJAM MÜRGELDAB LAUPÄEVAL TALLINNAS

Tänavu 21. tegutsemisaastat tähistav ansambel Kurjam esitleb laupäeval, 14. oktoobril Tallinna ägedaimas peopaigas, klubis Laine suurejoonelise punkpeoga oma uut albumit “Surm tappis ära”.

“Kuue aasta eest ilmus Kurjami jaoks väga edukas album “Kuumalaine Stroomi rannas” ja pärast väga jõulist loorberitel puhkamist jõudsime möödunud talvel lõpuks selleni, et salvestasime mõne nädalaga lood ära,” võtab ansambli liider Marko Sigus lühidalt kokku plaadi saamisloo.

Möödunud talvel Tartus Clockwork stuudios salvestatud album “Surm tappis ära” on bändiliikmete endi sõnul senistest kiirem, kurjem ja konkreetsem ning näeb ka palju ilusam välja.

“”Surm tappis ära” näol ei ole tegu enam “Kuumalaine Stroomi rannas” stiilis kontoripungiga, vaid lauludel on lausa ajalooline mõõde!” märgib Marko Sigus.

“Lood “Surm tappis ära”, “1227” ja “Vanapaganist” moodustavad soome-ugri paganliku triloogia ja räägivad ajaloost nagu see tegelikult oli, mitte nagu ajalooõpikutes kirjas on…” lisab Sigus.

14. oktoobril toimuval plaadiesitluskontserdil kannab Kurjam ette loomulikult kogu plaadi materjali – 10 suurepärast lugu – ja ette mängimata ei jää ka kõik varasemate aastate jooksul hitistaatusesse tõusnud muusikapalad.

Lisaks Kurjamile astub publiku ette ka ska-punki viljelev ansambel Müstika ning plaadimängijate tagant tulistab muusikat DJ Villu Tamme.

Klubi Laine (Sadama 25a) avab oma uksed laupäeval, 14. oktoobril kell 21.00 ja sissepääs peole maksab esimesel tunnil vaid 5, hiljem saabujatele 8 eurot.

Täpsem info Kurjami Facebooki-lehelt ning esitluspeo Facebooki-sündmuse lehelt.

Kuula albumi nimilugu “Surm tappis ära”:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.