TRAD.ATTACK! ALUSTAB TUURI USA-S JA TĹ IILIS

Septembri keskel jätkub Trad.Attack!’i kaheaastane “Kullakarva” albumi esitlustuur teisel pool ookeani. Vahemikus 20. september kuni 20. oktoober antakse 16 kontserti nii USA keskosas, ida- ja läänerannikul kui ka Tšiilis.

Bändi ajaloo pikimat ja tähtsaimat tuuri alustatakse New Mexico osariigis, kus lisaks teistele kontsertidele esinetakse ka mainekal maailmamuusika festivalil ¡Globalquerque!. SĂĽgisene USA ja Tšiili tuur on Trad.Attack!’i jaoks seni suurim ning väga oluline. “Alustasime eelmisel aastal koostööd agentuuridega nii USA-s kui Tšiilis ning see tuur on kõigi osapoolte jaoks väga oluline samm edasi. Nagu iga asja puhul, ongi just see algus kõige raskem ja me ei oodanud, et nii kiiresti meievahelisest koostööst midagi sĂĽnnib. Aga juba peatselt sõidamegi ja kusjuures ametlike tööviisadega,” rõõmustab bändi kitarrist Jalmar Vabarna. “USA turule sisenemine on bändi rahvusvahelise karjääri arendamisel ĂĽlimalt oluline,” lisab Vabarna.

Peale kontserte New Mexicos ning Los Angeleses sõidab bänd Tšiili. Selle aasta veebruaris esmakordselt Tšiilis käinud ja väga sooja vastuvõtu osaliseks saanud bänd rõõmustab Ladina-Ameerika fänne kolme kontserdiga Conceptionis ja Santiagos. KĂĽlalisena Trad.Attack!’i Santiago kontsertidel astub ĂĽles Tšiili laululooja ja ĂĽlimalt andekas muusik Nano Stern, kes on ka Eestis, Viljandi pärimusmuusika festivalil, korduvalt esinenud. “Nano on meie väga hea sõber ning ootame väga temaga lava jagamist Tšiilis, kus ta on suur staar,” muheleb Sandra Vabarna.

Trad.Attack!’i USA tuur jätkub Californias, kus esinetakse kaunis rahvuspargis Joshua Tree Music Festival. Viimased 10 päeva veedab Trad.Attack! USA idarannikul. Kontserte antakse New York’is, Lakewoodis, Philadelphias, mainekas Kennedy Keskuses Washingtonis ning tuuri lõpetab LEAF Festivalil Black Mountainis. Tuuri graafikuga saab tutvuda bändi kodulehel www.tradattack.ee ning bändile saab järgneva kuu aja vältel kaasa elada sotsiaalmeedia vahendusel.

USA ja Tšiili tuuri toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) projekti “Ansambel Trad.Attack! eksporditegevuse arendamine 2017–2018” raames.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s