KOLLEKTIIVI HILISED Ă„RKAJAD UUS SINGEL “LINDUDE KEEL”

Võrumaa taustaga ansambel Hilised Ă„rkajad on andnud välja uue singli “Lindude keel”. Folgi- ja country-sugemetega pala, milles on tugev bassigruuv ja hoogne akustiline kitarr, loob hoogsa ning värske muusikalise terviku. Seda toetab vahetu ja siiras eestikeelne lĂĽĂĽrika.

Kaks bändi asutajat – Martin Mileiko (vokaal) ja Kaupo Eliste (bass ja kontrabass) on vanad klassivennad, kes otsustasid oma kooliaegse unistuse – bändi, veerand sajandit hiljem teoks teha. Sellest ka nimi Hilised Ă„rkajad. Martinit tunneb laiem avalikkus hästi kui Aktuaalse Kaamera ilmateadustajat.

Gruppi kuuluvad veel noor multiinstrumentalist Evar Paltsepp (trumm, kitarrid, klahvpillid) ja Mart Margus (akustiline kitarr).

Mehed ise kirjeldavad oma bändi peamiselt kui muusikalist eneseväljendust ja vabaajaviidet. Valdavalt mängib Hilised Ă„rkajad omaloodud ja eestikeelset muusikat, millel on tihe side Võrumaa loodusega. Hiliste Ă„rkajate esimest albumit on oodata käesoleva aasta lõpuks. Singli “Lindude keel” sõnade ja viisi autor on Kaupo Eliste.

Advertisements

Ăśks arvamus “KOLLEKTIIVI HILISED Ă„RKAJAD UUS SINGEL “LINDUDE KEEL””

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s