SAAGE TUTTAVAKS – POPPY!

Tähelepanelikud lugejad mäletavad ehk, et maikuus YouTube’i ĂĽles laetud uutest kodumaistest musavideotest oli, mõnevõrra ĂĽllatuslikult, kõige vaadatum Poppy klipp “Summer Night Queen” (vaata videot artikli allosast). Otsustasime sellelt mooni nime kandvalt Võrus elavalt artistilt pisut lähemalt uurida, kellega tegu.

Kes on Poppy ja kuidas muusika juurde sattusid? Millest selline artistinimi?

Poppy on Eesti muusikamaastikul uus ambitsioonikas artist, kellele meeldib katsetada ja luua uut ja huvitavat loomingut. Artistinimi tuli tegelikult väga ootamatult, enne seda nime sai mõeldud palju muid eksootilisemaid variante, kuid jõudes nimeni Poppy, jäi see mu mõtetesse seiklema- lihtne, pehme, armas ja kõlav, lisaks on moon väga kaunis lill.

Sinu debĂĽĂĽtsingli “Summer Night Queen” videot on praeguseks YouTube’ist vaadatud ĂĽle 176 000 korra – kas selline edu on ootamatu?

Jaa, kindlasti oli minu jaoks esimese singli edu ootamatu! Tänan siinkohal kõiki fänne ja toetajaid.

Kas oled oma laulud loonud ise? Mis laadi muusikat võib Poppy’lt edaspidi oodata ning kas sahtlisse on juba palju materjali kogunenud?

Teen koostööd Timecode stuudioga, tema saadab mulle põhja ja mina vastavalt olemasolevale inspiratsioonile kirjutan sõnad, kuid mitte alati üksi, mulle meeldib arutada ja mõtiskleda, seega on lugude valmimisel ka suur osa minu produtsendil. Edaspidiseks mõtteid on, töötame enamasti spontaanselt- tuleb idee, teeme ära. Lähiajal on oodata kindlasti veel lugusid. Järgmise aasta samal ajahetkel tahaksin avaldada juba oma esimese albumi.

Millist muusikat kuulad ja millega igapäevaselt tegeled?

Kuulan enamasti kvaliteetmuusikat, ei oma kindlaid lemmikuid ja ei sea endale stiililiselt piiranguid. Igapäevaselt tegelen loominguga- tants ja muusika.

Millal näeb Poppy’t lavalaudadel?

Lavalaudadel, hmm… eks see ole paista – olen igaljuhul pakkumistele avatud!

Juba õige pea ilmub Poppy uus videosingel nimega “Paradise”!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.