PK UUS SINGEL

Riimiseadja PK lasi välja uue singli “Darth Vader”, mis räägib sellest kuidas igasuguse kiusamise ja mahategemise tõttu võib igaüks meist halvale teele keerata ning mitte enam olla need, kes tõeliselt oleme.

PK kommenteerib: “Palju on lugusid, mis lõppevad sellega, et läbi raskuste võidutseb ikkagi headus. See on kõik väga kena ja tore, aga päriselt elu ei käi nii. Reaalsus on, et mõnikord inimesed purunevad ka kõige väiksemate ja pealtnäha mõttetute asjade tõttu.

Kutsungi selle looga inimesi üles rohkem mõtlema enne, kui nad kedagi pisiasjade pärast tümaks teevad kuna see on olnud ja on ka edasi väga aktuaalne probleem noorte seas.

Kunagi ei tea, millisest ilusast hingest võib tänu kehvale kohtlemisele saada Darth Vader. Hoidke üksteist ning püüelge pigem enese vabadusele. Tippu on võimalik jõuda ka teisi maha tegemata.”

“Darth Vader” on singel PK uuelt albumilt “Parema elu nimel”, mis näeb ilmavalgust juba juulis. Esimene esitluskontsert toimub 7. juulil Suhkrumollis. Ürituse event Facebookis.

Instrumentaal: Don P
Salvestus: NDM Stuudio
Mix & Master: Joosep Vau

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.