PK UUS SINGEL

Riimiseadja PK lasi välja uue singli “Darth Vader”, mis räägib sellest kuidas igasuguse kiusamise ja mahategemise tõttu võib igaĂĽks meist halvale teele keerata ning mitte enam olla need, kes tõeliselt oleme.

PK kommenteerib: “Palju on lugusid, mis lõppevad sellega, et läbi raskuste võidutseb ikkagi headus. See on kõik väga kena ja tore, aga päriselt elu ei käi nii. Reaalsus on, et mõnikord inimesed purunevad ka kõige väiksemate ja pealtnäha mõttetute asjade tõttu.

Kutsungi selle looga inimesi üles rohkem mõtlema enne, kui nad kedagi pisiasjade pärast tümaks teevad kuna see on olnud ja on ka edasi väga aktuaalne probleem noorte seas.

Kunagi ei tea, millisest ilusast hingest võib tänu kehvale kohtlemisele saada Darth Vader. Hoidke ĂĽksteist ning pĂĽĂĽelge pigem enese vabadusele. Tippu on võimalik jõuda ka teisi maha tegemata.”

“Darth Vader” on singel PK uuelt albumilt “Parema elu nimel”, mis näeb ilmavalgust juba juulis. Esimene esitluskontsert toimub 7. juulil Suhkrumollis. Ürituse event Facebookis.

Instrumentaal: Don P
Salvestus: NDM Stuudio
Mix & Master: Joosep Vau

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s