TANEL PADAR TEATAS FACEBOOKI VIDEOPÖÖRDUMISES, ET ANSAMBEL THE SUN LÄHEB LAIALI!

Tanel Padar

Tanel Padar (36) kinnitas teisipäeva õhtul sotsiaalmeedias hiljuti ringlema hakanud kõlakaid, et menubänd The Sun läheb peagi laiali.

“Viisteist aastat. Viisteist aastat tagasi ma sain sõbraga teletornis kokku ja meil tekkis geniaalne idee, et Eesti muusikataevasse oleks vaja ühte vinget rockibändi. Mõned minutid hiljem tegime mõned telefonikõned ja see rockbänd sündis. Sündis ansambel The Sun,” alustab Padar kell 20:53 Facebookis avaldatud kaheminutilist videopöördumist.

“Viisteist täiesti pöörast aastat täis tuhandeid kontserte, sadu salvestusi, telesaateid, esinenud paljude Eesti artistidega koos, jaganud lava maailmakuulsate bändidega, soojendanud Metallicat, Aerosmithi. Me oleme võitnud enamus muusikaauhindu, mida üks bänd üldse võiks ihaldada, välja arvatud parim naislaulja.

Aga elus kipub ikka nii olema, et iga hea asi saab ka lõpuks otsa. Nii on ka tulnud aeg The Sun’il pillid kotti panna ja areenilt lahkuda. Aga loomulikult ei tähenda see nüüd seda, et Tanel Padar ja teised The Sun’i liikmed peaksid Eesti muusikamaastikult kuhugi ära kaduma. Meil kõigil on omad mõtted, omad teised projektid, bändid. Samamoodi on minul olnud juba üle kümne aasta idee anda välja oma sooloalbum. Ja nüüd ma olengi peamiselt sellega tegelenud ja pannud põhirõhu, et see varsti teieni tuua.

Nüüd aga hea uudise juurde: nimelt The Sun annab suvel väga palju kontserte üle Eesti. Nii et otsige meid üles, et saaksime üheskoos veel viimast korda kohtuda ja panna maha ühe ägeda peo.

Siinkohal ma tahaksingi südamest tänada kõiki neid pillimehi, kes aastate jooksul The Sun’is on mänginud ja kes mängivad seal ka praegu. Loomulikult kõiki meie toredaid kliente, koostööpartnereid ja kõige suurem armastus ja tänu südamest on loomulikult teile, fännidele. Aitäh, et olete lasknud meil hullata need viisteist aastat! See on olnud tõesti täiesti fantastiline aeg. Aitäh teile!”

Vaata Tanel Padari pöördumist The Sun’i fännide poole siit.

Tanel Padar & The Sun’i suvist esinemiskalendrit saab uurida Full House Agency kodulehelt.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s