HENDRIK SAL-SALLER: TEGELEN SMILERSI JÄRGMISE PLAADIGA RAHULIKULT, POOL MATERJALIST ON VALMIS

Ansambel Smilers andis esmaspäeval välja oma uue videosingli pealkirjaga “Hipisuvi”. Bändi ninamees Hendrik Sal-Saller tunnistas täna raadiole Elmar antud usutluses, et loo muusika valmis juba mõnda aega tagasi, kuid sobiva teksti leidmisega läks aega. 

Hendrik rääkis, et talle ei meeldi kui enne loo avaldamist öeldakse tihtipeale juba ette, et tegu on suvehitiga. “Lood peaksid minema niimoodi, et muusikud kirjutavad lugusid ja kui neist juhtumisi hitid peaksid saama, siis see kõik on väga tore.”

Loo “Hipisuve” animeeritud video kohta pajatas muusik, et see on Smilersi liikmete kätetöö, nimetades videoklippi lõbusaks ja teistsuguseks.

“Ei ole mõtet mingit suurt ja võimast muusikavideot teha, pigem on see musale väikene visuaalne tugi. Me ei ole sellele nii hullult tähelepanu pööranud,” rääkis Sal-Saller. “Ise võimlema hakata – eks seda on ka tehtud ja ilmselt tulevikus teeme veel. Mul pole veel lugusidki, aga on mitu ideed, millised videod nendele veel sündimata lugudele tulevad.”

Smilersi järgmise albumi kohta jutustas muusik, et ta kirjutab laule rahulikus tempos. “Ma tahaks, et oleks koos paarkümmend lugu, millest valida. Arvan, et kuskil pool on mul valmis ja teist poolt tahaks veel nokitseda. Siis oleks materjali, mille seast vaadata, et kuidas ja mismoodi edasi.”

Suvetuurile Smilers sel aastal ei lähe, sest esinemisi on neil niigi parasjagu – järgmine leiab aset pühapäeval, 4. juunil Käsmus. Ise soovib Hendrik Sal-Saller suvel vaatama minna Rammsteini kontserti ning Õllesummeril toimuvat Kasabiani etteastet.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.