TRUMP CONCEPTION GRUUVIB TÄNA ÕHTUL VON KRAHLIS

10-liikmeline gruuviorkester Trump Conception annab täna õhtul lähiaja viimase kontserdi Eestis, Von Krahli Teatri alumises saalis. Soodushinnaga pileteid saab osta täna pärastlõunani 311.ee-st. Uksed avatakse 21:00, kontserdi algus kell 22:00.

Trump Conception on praeguseks avaldanud oma debüütalbumi “One”, mis teenis koheselt muusikaajakirjanike tugeva poolehoiu ning valiti ka Raadio Tallinna poolt “kuu plaadiks”. Kollektiivi asu­ta­ja ja bas­sist Jan­no Trump pälvis ka tä­na­vu­se Dans­ke noo­re džäs­si­ta­len­di tiit­li.

Järgmistel kuudel on aset leidmas koosseisu esimesed ülesastumised välisriikides. Lavalaudade vallutamist alustatakse naaberriikidest. Esinetakse Riia jazziklubis Trompete Jazz Club ning ka mainekal Klaipeda Castle Jazz Festivalil Leedus. Lava jagatakse selliste mainekate jazzartistidega nagu trompetist Till Brönner ja laulja Nina Attal. Viimane on esinenud ka meie armastatud Jazzkaarel. Trump Conception tuuri viimane kontsert toimub taaskord Lätis, kus esinetakse Saulkrasti Jazz Festivalil.

Eesolevatel kontsertidel üllatab bänd kuulajaid ka uue muusikaga, sest juba sel suvel hakatakse salvestama uut plaati, mida on jazz-funk orkestrilt Trump Conception oodata 2017. aasta sügisel.

Osta soodushinnaga pilet.

Kuula lugu “Fiesta Escandinava” esikplaadilt “One”:

30.05 Von Krahl, Tallinn
1.06 Trompete Jazz Club, Läti
2.06 Klaipeda Castle Jazz Festival, Leedu
19.07 Saulkrasti Jazz Festival, Läti

Rohkem infot esinemiste kohta: www.jannotrump.com

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s