MAHAVOK TEEB KOOSTÖÖD STARTUP’IGA FANVESTORY

1982. aastal moodustatud ansambel Mahavok alustas koostööd kodumaise startup‘iga Fanvestory, mille kaudu on varem raha teeninud Tanel Padar (6600 eurot) ning räppar Tommy Cash (12 000 eurot).

“Otsustasime koostööd teha uue Eesti startup’iga Fanvestory, kes selle aasta äriideede võistluses Ajujaht TOP7 paremiku hulka jõudis. Tegemist on huvitava mudeliga, mis võimaldab artiste toetada, kuid samal ajal pakub fännidele võimaluse 10 aasta jooksul oma raha boonustega tagasi teenida,” kirjutab ansambel sotsiaalmeedias.

“Panime omalt poolt Fanvestory’sse üles võimaluse teenida Mahavoki kahe värskema singli [“30 sekundit stardini” ja “Liiga palju” – MP] pealt autoriõiguste tulu (sh kõikidest autoritulude alamliikidest). Lisaks saavad kõik ostjad ehk “fanvestorid” endale kingituseks lugude MP3 failid ja 0,5%-st suurema ostu korral ka 2 piletit kontserdile. Ka sul on võimalus osta endale osalus Mahavoki loomingus!  Pakkumisega saab tutvuda alloleva lingi kaudu.

Nende leht on küll ainult inglise keelne (kuna nad suunduvad juba sügisest välisturgudele), kuid loodan, et igaüks saab tõlkega aru ja tegemist on päris huvitava ideega, millega soovime samuti kaasa lüüa ja toetada.”

Link Fanvestory lehele.

Mahavokist veel uudist niipalju, et juba nimetatud singel “30 sekundit stardini” ilmub ametlikult 1. juunil.

Praegu on käimas Mahavoki 35. juubelituur, mis jõuab homme, 27. mail Tallinnasse ning 3. juunil Pärnusse. Pääsmed saadaval Piletilevis.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s