MAHAVOK TEEB KOOSTÖÖD STARTUP’IGA FANVESTORY

1982. aastal moodustatud ansambel Mahavok alustas koostööd kodumaise startup’iga Fanvestory, mille kaudu on varem raha teeninud Tanel Padar (6600 eurot) ning räppar Tommy Cash (12 000 eurot).

“Otsustasime koostööd teha uue Eesti startup’iga Fanvestory, kes selle aasta äriideede võistluses Ajujaht TOP7 paremiku hulka jõudis. Tegemist on huvitava mudeliga, mis võimaldab artiste toetada, kuid samal ajal pakub fännidele võimaluse 10 aasta jooksul oma raha boonustega tagasi teenida,” kirjutab ansambel sotsiaalmeedias.

“Panime omalt poolt Fanvestory’sse üles võimaluse teenida Mahavoki kahe värskema singli [“30 sekundit stardini” ja “Liiga palju” – MP] pealt autoriõiguste tulu (sh kõikidest autoritulude alamliikidest). Lisaks saavad kõik ostjad ehk “fanvestorid” endale kingituseks lugude MP3 failid ja 0,5%-st suurema ostu korral ka 2 piletit kontserdile. Ka sul on võimalus osta endale osalus Mahavoki loomingus!  Pakkumisega saab tutvuda alloleva lingi kaudu.

Nende leht on küll ainult inglise keelne (kuna nad suunduvad juba sügisest välisturgudele), kuid loodan, et igaüks saab tõlkega aru ja tegemist on päris huvitava ideega, millega soovime samuti kaasa lüüa ja toetada.”

Link Fanvestory lehele.

Mahavokist veel uudist niipalju, et juba nimetatud singel “30 sekundit stardini” ilmub ametlikult 1. juunil.

Praegu on käimas Mahavoki 35. juubelituur, mis jõuab homme, 27. mail Tallinnasse ning 3. juunil Pärnusse. Pääsmed saadaval Piletilevis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s