UUE MUUSIKA ÕHTU: MULTIINSTRUMENTALIST EDMUND HÕBE JA BOYS WILL BE BOYS (LV) ESITLEVAD TÄNA TALLINNAS VÄRSKEID KAUAMÄNGIVAID

Edmund Hõbe

Täna õhtul esitlevad Tallinnas, Kultuuriklubi Kelmis enda värskeid kauamängivaid sooloartist ja helilooja Edmund Hõbe ning indie-rokki viljelev Boys Will Be Boys Lätist. Lisaks ühineb lavale Soomest pärit psühedeelse blues-roki kollektiiv Huminoita.

Maailmakodanik Edmund Hõbe, kes talletas end eelmisel kümnendil muusikasõprade mällu Multiphonic Rhodenti aliasnimega, esitleb täna Tallinnas enda kolmandat kauamängivat “Free Range Derangement”. “Uus album on salvestatud päikese-energia toel ühes Portugali talus,” sõnab Hõbe salvestusprotsessi kohta. “Samuti võtab see kokku minu enamasti vokaalpalu sisaldavate albumite triloogia “Art Disease” – esimene osa triloogiast oli “Art Disease” (2013) ja teine “Indian Summer in Portugal” (2015).” Värske kauamängiv on Hõbe sõnul rohkem 12-keelse kitarri kesksem kui eelmised helikandjad ning lüürikas põimuvad isiklikud ja poliitilised väljaütlemised.

Õhtu teine albumiesitleja Boys Will Be Boys saabub pealinna otse kodulinnast Riiast, kus oma pooleteise tegutsemisaasta jooksul pole neil kordagi õnnestunud üles astuda. “Kuidagi on juhtunud sedasi, et esineme igal pool mujal, aga mitte Riias,” kommenteerib bändi trummar Peteris Ozols muheledes. “Aga Eestis mängime me täiesti esimest korda ning ootame väga, et teile enda uut plaati “Love Life” esitleda!”.

Lõunanaabrid kommenteerivad, et värskel helikandjal on kuulda palju mõjutusi 80ndate ja 90ndate synth-popist, kuhu hulka on segatud näpuotsatäis Mac DeMarcot ja Tame Impalat tänapäevast ning lubavad, et õhtune kontsert on täpselt see, mis ühest soojast kevadõhtust puudu.

Kontserdi algus on 22:00 ning pileteid hinnaga 3€ on võimalik soetada kohapealt enne kontserdi algust. Lisainfot leiab Facebookist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s