WINDY BEACH ANDIS VÄLJA MUUSIKAVIDEO LAULULE “MINE”

Laulja Tuuli Rand ehk WINDY BEACH toob kuulajateni uue videosingli “Mine”, mida esitles eelmisel nädalal Tallinna Kaubamajas.

“Mine” on üks nendest lugudest, mille puhul tunnen, et see on oluline ning räägib ehedast emotsioonist, millega iga inimene on pidanud mingi hetk tegelema. Igatsus on üks võimsamaid tundeid armastuse kõrval, mis inspireeris mind seda lugu kirjutama. Tunda kellegi vastu midagi nii võimsat, et iga lahusoldud minut on raske – ma pidin selle tunde tabama ning kirja panema,” räägib laulja.

Video idee usaldas Tuuli juba teist korda Elise Eimrele, kes oli ka “Salty Wounds” video režissööriks. “Muusikavideo loole “Mine” avab ühe neist olukordadest, mil parandamatust suhtest kinni hoidmine teeb rohkem haiget, kui sellest lahti laskmine. “Mine” kulgeb ajas, mis jääb lahkuminemise ning edasiliikumise vahele. Ajas, mis on olemuselt destruktiivne. Suure armastusega rajatud tulevikuplaanide kokkuvarisemine vallandab vastandlikke tundeid, millest domineerivamana avaldub paaniline soov kõike endisena koos hoida. See ei ole aga võimalik ka kõige kangekaelsema sihikindluse korral juhul, kui nende plaanide vundamendiks on illusioonid,” kommenteerib Elise Eimre.

“Kuna minu ja Elise jaoks oli üheks olulisemaks märksõnaks põgenemine olukorra ning omaenese tunnete eest selles videos, siis otsustasime selle sümboliseerida autosõiduga ning siinkohal tuli appi Lexus Eesti,” lisab Tuuli ning tänab.

Loo autoriks on suures osas neiu ise ning produtseeris Bert Prikenfeld.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.