WINDY BEACH ANDIS VĂ„LJA MUUSIKAVIDEO LAULULE “MINE”

Laulja Tuuli Rand ehk WINDY BEACH toob kuulajateni uue videosingli “Mine”, mida esitles eelmisel nädalal Tallinna Kaubamajas.

“Mine” on ĂĽks nendest lugudest, mille puhul tunnen, et see on oluline ning räägib ehedast emotsioonist, millega iga inimene on pidanud mingi hetk tegelema. Igatsus on ĂĽks võimsamaid tundeid armastuse kõrval, mis inspireeris mind seda lugu kirjutama. Tunda kellegi vastu midagi nii võimsat, et iga lahusoldud minut on raske – ma pidin selle tunde tabama ning kirja panema,” räägib laulja.

Video idee usaldas Tuuli juba teist korda Elise Eimrele, kes oli ka “Salty Wounds” video reĹľissööriks. “Muusikavideo loole “Mine” avab ĂĽhe neist olukordadest, mil parandamatust suhtest kinni hoidmine teeb rohkem haiget, kui sellest lahti laskmine. “Mine” kulgeb ajas, mis jääb lahkuminemise ning edasiliikumise vahele. Ajas, mis on olemuselt destruktiivne. Suure armastusega rajatud tulevikuplaanide kokkuvarisemine vallandab vastandlikke tundeid, millest domineerivamana avaldub paaniline soov kõike endisena koos hoida. See ei ole aga võimalik ka kõige kangekaelsema sihikindluse korral juhul, kui nende plaanide vundamendiks on illusioonid,” kommenteerib Elise Eimre.

“Kuna minu ja Elise jaoks oli ĂĽheks olulisemaks märksõnaks põgenemine olukorra ning omaenese tunnete eest selles videos, siis otsustasime selle sĂĽmboliseerida autosõiduga ning siinkohal tuli appi Lexus Eesti,” lisab Tuuli ning tänab.

Loo autoriks on suures osas neiu ise ning produtseeris Bert Prikenfeld.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s