IKEVALD RANNAP ANDIS VÄLJA BALLAADI “SCARF ON THE TRAIN”

Ikevald Rannap

Ikevald Rannap andis välja oma esimese ballaadi “Scarf on the Train”, mis on akustiline lugu ning kirjutatud ja salvestatud Stockholmis koos Rootsi laulukirjutaja Martin Andersson Carleniga.

Viimase aasta jooksul on Ikevald reisinud ja esinenud neljateistkümnes erinevas riigis, alates Kamboodžast kuni Uus-Meremaani, et koguda inspiratsiooni, näha erinevaid kultuure ning töötada erinevate taustadega inimestega muusikas. Jaanuarikuus sattus ta Stockholmi, et töötada erinevate laulukirjutajatega ning sisetunne ütles, et hoopis see on koht, kuhu peaks Londoni asemel kolima.

“Ballaadi idee tekkis, kui sõitsin rongiga. Märkasin üksikut kaelarätikut, mis viis mu mõtte selleni – kes seda kandis, mida ta mõtles, kuhu ta teel oli ning miks ta selle unustas. Ühtäkki oli sellest rätikust saanud minu kõnelev kaaslane,” kommenteeris Ikevald.

Märtsi- ja aprillikuus saigi Stockholmis elatud ning kirjutatud lugu laulukirjutaja Martin Andersson Carleniga. “Elasin veidi linnast väljas, metsade vahel ning see oli hea aeg loominguga tegelemiseks, enda sisse vaatamiseks ja maandamiseks pärast pikalt ringi reisimist, kus pea iga nädal (kui mitte iga päev) magad uues kohas ning vaevu saad oma seljakoti lahti pakkida. Tore on nüüd tagasi vaadata sellele muutusele, mis on selle ajaga toimunud – maailmas ringi vaadates ning erinevaid kultuure avastades olen eelkõige saanud teada rohkem enda kohta.”

Suvel plaanib Ikevald anda kontserte Eesti ja Rootsis, jätkates samal ajal laulude kirjutamist uue plaadi jaoks, mis ilmub aasta teises pooles.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.