IKEVALD RANNAP ANDIS VĂ„LJA BALLAADI “SCARF ON THE TRAIN”

Ikevald Rannap

Ikevald Rannap andis välja oma esimese ballaadi “Scarf on the Train”, mis on akustiline lugu ning kirjutatud ja salvestatud Stockholmis koos Rootsi laulukirjutaja Martin Andersson Carleniga.

Viimase aasta jooksul on Ikevald reisinud ja esinenud neljateistkümnes erinevas riigis, alates Kamboodžast kuni Uus-Meremaani, et koguda inspiratsiooni, näha erinevaid kultuure ning töötada erinevate taustadega inimestega muusikas. Jaanuarikuus sattus ta Stockholmi, et töötada erinevate laulukirjutajatega ning sisetunne ütles, et hoopis see on koht, kuhu peaks Londoni asemel kolima.

“Ballaadi idee tekkis, kui sõitsin rongiga. Märkasin ĂĽksikut kaelarätikut, mis viis mu mõtte selleni – kes seda kandis, mida ta mõtles, kuhu ta teel oli ning miks ta selle unustas. Ăśhtäkki oli sellest rätikust saanud minu kõnelev kaaslane,” kommenteeris Ikevald.

Märtsi- ja aprillikuus saigi Stockholmis elatud ning kirjutatud lugu laulukirjutaja Martin Andersson Carleniga. “Elasin veidi linnast väljas, metsade vahel ning see oli hea aeg loominguga tegelemiseks, enda sisse vaatamiseks ja maandamiseks pärast pikalt ringi reisimist, kus pea iga nädal (kui mitte iga päev) magad uues kohas ning vaevu saad oma seljakoti lahti pakkida. Tore on nĂĽĂĽd tagasi vaadata sellele muutusele, mis on selle ajaga toimunud – maailmas ringi vaadates ning erinevaid kultuure avastades olen eelkõige saanud teada rohkem enda kohta.”

Suvel plaanib Ikevald anda kontserte Eesti ja Rootsis, jätkates samal ajal laulude kirjutamist uue plaadi jaoks, mis ilmub aasta teises pooles.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s