WINDY BEACH ESITLES TALLINNA KAUBAMAJAS VIDEOSINGLIT “MINE”

Laulja Tuuli Rand, alteregoga WINDY BEACH, esitles kolmapäeva õhtul Tallinna Kaubamajas oma uut singlit “Mine”, mille video režissööriks on Elise Eimre.

Enne videoklipi näitamist esitas WINDY BEACH koos bändiga kohalolijatele üheksa laulu, sealhulgas palad “Salty Wounds”, “Scared”, “SOB (Son of a Bitches)”, “Don’t Care”, “Keep Your Advice” ja mõned kaverid.

Uue singli “Mine” kohta rääkis laulja järgmist: “Loo protsess võttis aega päris pikalt, kirjutasin seda lugu aasta aega. Kõigepealt sain valmis instrumentaali ning siis ei tulnud sõnade kirjutamiseks enam üldse mingit inspiratsiooni. Istusin selle loo otsas aasta aega ja mõtlesin, et millal need sõnad tulevad minuni. Need tulid siis, kui ma hakkasin igatsema kedagi väga konkreetset. Igatsus on selle loo ja video väga oluline punkt. See ei ole väga rõõmsameelne video võib-olla, aga on väga emotsionaalne ja minu jaoks oli selle video tegemine üks huvitavamaid ja raskemaid tegusid, millega ma olen kunagi pidanud silmitsi seisma.”

Videosingel jõuab laiema avalikkuseni tõenäoliselt järgmisel nädalal.

Tuuli, kes tuli artistinimega WINDY BEACH välja kaks aastat tagasi, loob elektroonilist tantsumuusikat, milles on ühendatud noore naise jõud ja haprus. Ta vallutab lava oma kõrgete nootide, teravate biitide ja orgaanilise olekuga, lummates publikut nagu ükssarv, kelle nägemine jätab jälje veel kauaks.

Advertisements

2 thoughts on “WINDY BEACH ESITLES TALLINNA KAUBAMAJAS VIDEOSINGLIT “MINE””

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.