WINDY BEACH ESITLES TALLINNA KAUBAMAJAS VIDEOSINGLIT “MINE”

Laulja Tuuli Rand, alteregoga WINDY BEACH, esitles kolmapäeva õhtul Tallinna Kaubamajas oma uut singlit “Mine”, mille video reĹľissööriks on Elise Eimre.

Enne videoklipi näitamist esitas WINDY BEACH koos bändiga kohalolijatele ĂĽheksa laulu, sealhulgas palad “Salty Wounds”, “Scared”, “SOB (Son of a Bitches)”, “Don’t Care”, “Keep Your Advice” ja mõned kaverid.

Uue singli “Mine” kohta rääkis laulja järgmist: “Loo protsess võttis aega päris pikalt, kirjutasin seda lugu aasta aega. Kõigepealt sain valmis instrumentaali ning siis ei tulnud sõnade kirjutamiseks enam ĂĽldse mingit inspiratsiooni. Istusin selle loo otsas aasta aega ja mõtlesin, et millal need sõnad tulevad minuni. Need tulid siis, kui ma hakkasin igatsema kedagi väga konkreetset. Igatsus on selle loo ja video väga oluline punkt. See ei ole väga rõõmsameelne video võib-olla, aga on väga emotsionaalne ja minu jaoks oli selle video tegemine ĂĽks huvitavamaid ja raskemaid tegusid, millega ma olen kunagi pidanud silmitsi seisma.”

Videosingel jõuab laiema avalikkuseni tõenäoliselt järgmisel nädalal.

Tuuli, kes tuli artistinimega WINDY BEACH välja kaks aastat tagasi, loob elektroonilist tantsumuusikat, milles on ühendatud noore naise jõud ja haprus. Ta vallutab lava oma kõrgete nootide, teravate biitide ja orgaanilise olekuga, lummates publikut nagu ükssarv, kelle nägemine jätab jälje veel kauaks.

Advertisements

2 arvamust “WINDY BEACH ESITLES TALLINNA KAUBAMAJAS VIDEOSINGLIT “MINE””

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s