MARJU LÄNIK: “KUI LAULUS EI OLE SISU, ON SEDA VÄGA RASKE ESITADA”

Marju Länik avaldas sel nädalal singli “Võta kinni mu käest”, millest rääkis täna lähemalt Hit FM-is.

Laulja selgitas, et tegu on veidi retrostiilis armastuslooga, kus peitub ka õpetlik tõetera, millest saab ehk paremini aru siis kui pala vähemalt kaks-kolm korda kuulata. Länik ei välistanud, et laulust tehakse ka klubiversioon.

“Võta kinni mu käest” viisi lõi Ruslan Gorobets, sõnad kirjutas Marek Sadam.

“See on mul kuues uus lugu umbes nelja aasta jooksul, minu meelest on see täiesti hästi,” tõrjus Marju intervjuus väidet, et ta ei ole viimastel aastatel eriti uusi laule avaldanud. “Viimane singel mis tuli, oli eelmise aasta sügisel laul pealkirjaga “Elu Ülikool”, mille tegime koos Henry Laksiga. Enne seda oli “Veel, veel, veel elada ma tahan”, siis “Lööb särama päev”, seejärel “On 1 meil hing”, “Ma lähen jälle tulle” – kui niimoodi tagurpidi minna.”

Marju Länik rääkis, et tema jaoks on oluline, et plaadi peal oleks iga laul tugeva väärtusega ning et tegu ei oleks “täitematerjalidega”.

“Tuleb tunda ka seda, mida võiks armastada minu kuulaja ja sellest lähtuvalt ma neid otsuseid teen, sest mu kuulajate vanusespekter on küllaltki lai,” jutustas Länik. “Kuna ma olen laulja, siis teen ja laulan erinevaid laule, et oleks vaheldusrikas ja natuke erinevates stiilides.”

Tema jaoks on laulus olulised nii meloodia kui hea tekst: “Sõnad on minu jaoks sama tähtsad kui meloodia, sest kui laulus ei ole sisu, siis on seda väga raske esitada.”

Mõned Marju esinemised lähiajal: 8. juunil Käsmus (kus toimub telesaate “Laula mu laulu” paremate palade kontsert), 10. juunil Narva Energiajooksul, 24. juunil Haapsalu jaanitulel, 5. juulil Tallinnas, Õllesummeril.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s