TRAD.ATTACK! ALUSTAS ÜLEMAAILMSET TUURITAMIST UUE ALBUMIGA

Trad.Attack!

19. mail ilmub Trad.Attack!’i teine täispikk stuudioalbum “Kullakarva”, mida tutvustatakse üle maailma. Ligi kaks aastat kestev tuur saab täna alguse Shetlandi saartel, kus antakse Shetlandi Folk Festivalil pühapäevani 4 kontserti.

Trad.Attack! jõuab sellel suvel oma uue muusikaga Tšehhi, Saksamaale, Luxemburgi, Poola, Rootsi, Portugali, Taani ja mitmel korral Inglismaale. “Kullakarva” albumit tutvustatakse ka naabritele Lätis ja Soomes. Lisaks ületatakse Euroopa piire ja esinetakse kaks korda Venemaal ning toimub ka pikem tuur Kanadas. Mitmed Euroopas toimuvad kontserdid on osa EV100 tähistamisest. Sügisel jätkub tuur nii siin kui seal pool ookeanit, täpsem info kontsertide kohta pannakse üles bändi kodulehele.

Eesti publiku ette jõuab Trad.Attack! samuti, aga vaid kahel korral – 30. juunil Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku hoovis ja 26. augustil Setomaal Treski Küüni heinamaal. Need kaks kontserti saavad olema väga erilised, sest esinetakse kodupubliku ees ja lavale tuuakse võimas visuaal- ja valgusshow.

Trad.Attack!’i tuurigraafikut saab jälgida siit: www.tradattack.ee.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s