LAULJA JA LAULUKIRJUTAJA MARIA GERTSJAK ANNAB VÄLJA DEBÜÜTALBUMI

Maria Gertsjak

Eelmise aasta novembris alustas Maria Gertsjak koos oma muusikutest sõpradega enda debüütalbumi salvestamist. Bändi kuuluvad muusikud nii Eestist kui ka Soomest, kelle hulgas on Mati Tubli, Karl-Markus Kohv, Ainar Toit, Ida Alanen ja Tuure Mäkinen. Plaadi salvestab, miksib ja osaliselt ka produtseerib Erko Niit ning masterdab Kaur Kenk. Albumi väljaandmine on planeeritud selle aasta suve lõppu, millele järgneb kontserttuur septembri alguses. Album kannab nime “Hetk, kus olin”, mis on ühtlasi ka plaadil ilmuva loo pealkiri.

Kauamängijal saab kokku kõlama 8 eestikeelset lugu, mille tekstide kui ka meloodiate autor on Maria. Lugude arranžeeringud on bändiga ühiselt välja kujunenud proovide käigus. Lauljanna laule võib kirjeldada kui segu erinevatest stiilidest nagu pop, kantri, folk ja jazz, mille domineerivaks jooneks on tekstide elulisus ja kummitava jäävad meloodiad.

Plaadile kogub Maria rahastust ühisrahastusplatvormi Hooandja kaudu, kus lauljanna ja bänd pakuvad erinevaid auhindu vastutasuks toetustele.

Auhindadega on võimalik tutvuda ja soovi korral albumile hoogu anda kuni 7. maini aadressil: http://www.hooandja.ee/projekt/maria-gertsjak-debuutalbumi-hetk-kus-olin-valjaandmine

Maria tegemisi ja muusikat saab jälgida:

Facebookis: https://www.facebook.com/gertsjak/
Soundcloudis: https://soundcloud.com/maria-gertsjak
Instagramis: https://www.instagram.com/mariagertsjak/

Kuula lugu pealkirjaga “Mother Earth”:

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s