HORROR DANCE SQUAD ANDIS VĂ„LJA UUE SINGLI “SHIPS”

Horror Dance Squad

Tallinnas tegutsev metal bänd Horror Dance Squad andis välja oma uue singli “Ships”.

“Selle loo kirjutamist alustasime hiljutise bändilaagri ajal ning teadsime kohe, et tegu on millegi erilisega,” kommenteeris bändi laulja Ian Karell.

Lugu “Ships” avalikustati koos muusikavideoga, mis filmiti enamjaolt bändi prooviruumis ning lisaks ka Tallinna vanalinna tänavatel. Video idee autoriks, reĹľissööriks ja monteerijaks oli bändi trummar Henri Kuusk. “Enam ausamaks ei saa see video minna – täpselt sellised me olemegi,” lisas ta.

Suur osa videost keskendub bändi esitusele, kus vaataja näeb bändi oma kõige loomulikumas elemendis. “Selle looga eksperimenteerisime bändi jaoks jälle uues loomingulises perifeerias, kuid täiendasime meile omaselt kaasahaaravate raskete riffide ning isegi pungiliku soundiga,” lisasid loo idee autorid Mikk Peetrimägi ja Indrek Ulp. Loo valmimisele aitasid kaasa veel Sander Randorg ning produtsent Sander Sadam.

Horror Dance Squad’i saab näha 1. aprillil kell 21.00 TMW Metal Stage ĂĽritusel Von Krahlis. Ăśritust korraldab Urban Culture Entertainment koostöös Tuska festivali ja Estonian Thrash Metal Clubiga.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s