TĂ„NA STARDIB TALLINN MUSIC WEEK

Noortebänd 2017

Täna saab alguse Tallinn Music Week, mille muusikaprogrammi on kinnitatud 237 artisti (neist 114 Eestist) 33 riigist.

Üha uusi maitseid ja värve omandava linnafestivali Tallinn Music Week kavasse on tänavu lisaks muusikaprogrammile ja loovtööstuse konverentsile kaasatud restoraniprogramm TMW maitsed, vestluste sari TMW jutud, Eesti kaasaegse kunsti arenduskeskuse kureeritud kunstiprogramm, avalikku linnaruumi hõlmav projekt, piirkonna põnevaimat disaini tutvustav disainiturg ning laste- ja noorteprogramm.

Festivali programmist leiab tänavu nii mõnegi uue toimumispaiga. Pidudesarjade AUX, Mürk ja Isola ühisel jõul läbitakse Balti jaama paviljonis kolmepäevane katkematu tantsumaraton Balti Jaama Tunnel. Klassikaraadio kureerib Mustpeade majas nüüdismuusika õhtut. Kuku kunstiklubis veab elu- ja etenduskunstnik Indrek Spungin kolmepäevast programmi alapealkirjadega Paranoia, Hysteria ja Gardenia.

Uute kontserdipaikadena lisanduvad kavasse Venus Club, kus oma popi ja roki valikut esitleb Full House Agency, samuti Vene kultuurikeskus, Vene teater ja Hopneri maja.

27. märtsist 2. aprillini toimuva festivali siduvaks teemaks on jätkusuutlik areng ning sellega seotud valdkonnad keskkonnasäästlikkusest linnaarenguni ja kogukondade ühendamisest võrdõiguslikkuse edendamiseni. Festivali kavaga saab tutvuda TMW kodulehel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s