ASJAOSALISTE KOMMENTAARID: KUIDAS LÄKS PÚR MÚDD’I PLAADIESITLUSKONTSERT?

22. märtsi õhtul toimus Tallinnas, Kultuurikatlas elektroonilise muusika duo Púr Múdd albumi “Undefined” esitluskontsert. MuusikaPlaneet uuris ansambli liikmetelt Joonas Alvrelt ja Oliver Rõõmuselt ning soojendusesinejalt Ariadnelt, kuidas nad kontserdiga rahule jäid.

Ariadne mainis, et tegu oli tema  esimese sellist tüüpi esinemisega – klubides ega pubides pole ta varem laulnud.

“Publiku vastuvõtt oli väga super ning kava oli umbes 20 minutit pikk. Esitasin kahte originaallaulu, millest üks oli “Feel Me Now” ning teine oli kunagi sahtlipõhja kirjutatud laul, millel pole siiani nime. Esitasin veel ka kaks coverit ning Cartooni mashupi, millest minu laulmisetee avalikkuse ees alguse sai,” kommenteeris Ariadne MuusikaPlaneedile.

Púr Múdd’i laulja Joonas Alvre tõdes, et kolmapäevane kontsert oli bändi seni kõige läbimõeldum ja nendenäolisem live.

“Meid võeti rahva poolt väga hästi vastu. Seda oli vaat et kõige parem kogeda. See õhtu oli minu jaoks väga suur eneseületus nii korraldamise, kui sellise lavalise oleku koha pealt. Vaadates tagasi, tundub, et meil läks ikka väga hästi. 🙂 Me pole kunagi ka sellisel laval üles astunud, seega oli ka see suur osa eneseületusest.

Kava oli kokku umbes tund aega. Ariadne ajal olime küll lava taga ette valmistumas, aga kui päris aus olla, siis lükkasin vahepeal oma kõrvamonitorid sisse ja “piilusin”-kuulasin neid sealt. 🙂 Tundus et ka tema võeti väga hästi vastu, sest kui nad lõpetasid, kestis aplaus veel tükk aega peale lavalt maha tulemist.”

Ka Púr Múdd’i instrumentalist Oliver Rõõmus jäi üritusega väga rahule: “Publik oli suurepärane ning tõeliselt hea meel oli esitleda oma värsket albumit neile. Tegime kõik lood albumi pealt ehk siis 12 lugu.

Kontserdiga jäime väga rahule. Olime selle nimel töötanud umbes 3-4 kuud, mõelnud lava ehitust ja valgust jne. Usume, et tulemus tuli minimalistlik ning teistsugune/futuristlik.”

Púr Múdd’i albumit “Undefined” saab praegu endale soetada vaid 311.ee lehe kaudu. Kuula plaadilt pärit aktuaalset singlit “Rose To Die”:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s