POSITIIVSUSEST PLAHVATAV STEPS TO SYNAPSE TULI VĂ„LJA UUE VIDEOGA

Steps To Synapse

Pärnu juurtega indie-pop bänd Steps To Synapse reisis tagasi lapsepõlve ning tõi oma mälestused publikuni. Tuleb välja, et juba tol ajal oli noortel muusikaoskus olemas. Mis juhtus – video räägib rohkem kui tuhat sõna!

SĂĽgisel toimunud Noortebändi võistlus oli alles hiljuti, mil end poolfinaali võidelnud Steps To Synapse tõi žürii nägudele lahtised suud ning rõõmsad silmad. Lisaks sellele tõi see esitus bändile Viljandi Vibes eriauhinna – tasuta videosessiooni. Aeg on saabunud, et tulemus rahva silmade ette tuua.

Vastilmunud singlile “Take Me Home” tehtud video viis muusikud Viljandisse Päikesekillu perekeskusesse. “Lugu pakatab intiimsusest ja põlevast kirest, sellest õhtute mĂĽstiliselt omapärasesest vaibist,” kirjeldas bändi naisvokalist Lisann Aljaste. “Ă•hus on alati kĂĽbeke head pinget, möllu- ja tantsuhimu, kuid samas ikkagi väike kojujõudmise ootus, et vabaneda viimsestki pingest. Ja nii iga kord.” Sellega ei tundu Steps To Synapse muusikaline jalatuskäik lõppevat, sest nende väitel koguneb uut materjali hunnikuga. “Meie loominguline sõprus on piiritu,” kinnitas meesvokalist Ivo Lessar.

Viljandi Vibes on akustiliste live-sessioonide kanal, mille eesmärk on tutvustada head uut Eesti muusikat ja põnevaid paiku Viljandis. Artistide seas on nii värskeid koosseise kui ka juba paljude lemmikuteks saanuid. Kõike seda saab koostöös tänu MTÜ Eesti Muusika Ekspordile ja Eesti Autorite Ühingule. Nende tegemisi saab jälgida kodulehelt ja Facebookist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s