TRAD.ATTACK! ESINEB MAINEKAL WOMAD FESTIVALIL TĹ IILIS

Trad.Attack!

Trad.Attack! alustab täna teekonda Tšiili, et esineda maailmakuulsal festivalil Womad. Tegemist on selle aasta esimese kontsert-reisiga ja ühtlasi 27. riigiga, kus bänd üles astub.

Lõuna-Ameerikas on Trad.Attack! juba korra käinud. Eelmisel aastal mängis bänd Brasiilias toimunud esitlusfestivalil Musica Mundo, kus läks väga hästi – Trad.Attack! kutsuti esinema tunnustatud Womad festivalile Tšiili! Womad festivalide seeria algataja on muusik Peter Gabriel, kes koos oma kaaslastega korraldas esimese festivali juba 1982. aastal. Womad on siiani üks tähtsamaid festivale maailmamuusika austajate seas ja kindlasti ihaldusväärne esinemiskoht selle žanri artistidele.

Trad.Attack!’i eestvedaja Sandra Vabarna sõnul on festivalil esinemine väga suur au: “Kuna Womadile valitakse artiste väga hoolikalt, on kutse meie jaoks erakordne tunnustus. Festivalil osalemine on hea võimalus näidata nii tavapublikule kui Ladina-Ameerika muusikatööstuse esindajatele enda muusikat ning tutvustada Eestit.” Lisaks kontserdile Womadil esinetakse ka Concepcionis ja Rancaguas.

Trad.Attack! sõidab Tšiili EAS-i toetusmeetme “Loomemajanduse valdkondades tegutsevate ettevõtete ekspordivõime arendamise toetamine” raames.

Lisaks mitmetele kontsertidele välismaal, tuleb bänd sel kevadel välja uue albumiga, mis kannab nime “Kullakarva”. Kindlasti tasub silm peal hoida bändi Facebooki lehel, sest juba veebruari teises pooles avaldatakse Eesti kontsertide kuupäevad.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s