EESTI LAULU FINAALSAADET JUHIVAD TAAS MÄRT AVANDI JA OTT SEPP

Ott Sepp ja Märt Avandi

Sel aastal juhivad Eesti Laulu finaalsaadet lahutamatu duo Märt Avandi ja Ott Sepp, kellel on vastutusrikas roll kanda juba kolmandat korda.

“Jaa, Eesti Laul tuleb taas. Ja taas koos meiega. Oleme jäänud pisut vanemaks ja tiba aeglasemaks. Vihmase ilmaga lööb puus tuld, triigi palju tahad,” kommenteerisid olukorda Märt Avandi ja Ott Sepp, kuid lubasid siiski kohale tulla.

Sepp ja Avandi on koos Eesti Laulu finaali juhtinud 2010. ja 2016. aastal. Sepal on see aga koguni neljas kord, aastal 2011 juhtis ta saadet koos Piret Järvise ja Lenna Kuurmaaga.

“Eks see saatejuhtide valik on alati väga keeruline ja vastutusrikas. Sepa ja Avandiga on juba väga keeruline koos töötada, sest nad on jäänud aastatega aeglasemaks ning neil puusad jupsivad. Aga õnneks on Avandi ja Sepp nõus töötama sisuliselt tasuta, söögi eest. Asi seegi. Usun, et tuleb suurepärane show,” on produtsent Mart Normet valikuga rahul.

Kes soovivad finaalkontserti tulla oma silmaga vaatama ja kõrvaga kuulama, peavad kiirustama, sest müügile on jäänud viimased pääsmed.

“Müügil on viimased 200 piletit. Saku Suurhall on põhimõtteliselt välja müüdud, nii et pole küsimustki – sellest tuleb üks võimas ja liitev muusikapidu,” kinnitas Mart Normet.

Kes õhtuse kontserdi piletitest ilma jääb, ei peaks aga liigselt kurvastama, sest peaproovi pileteid hetkel veel jagub.

Eesti Laul 2017 poolfinaalid toimuvad 11. ja 18. veebruaril, finaal 4. märtsil.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s