MEIL KÕIGIL ON SÜNGEM POOL: VAL TVOAR AVALDAS VÄRSKE FRANKENSTEINILIKU VIDEOSINGLI

Val Tvoar

Multiinstrumentalist ja laiemale avalikkusele The Suni ridadest tuntud Tarvo Valmi sooloprojekt Val Tvoar avaldas täna värske muusikavideo loole “Dark Side of Mine”. Lugu pärineb kollektiivi eelmise aasta lõpus ilmunud albumilt “In Light You Believe … but in Darkness You Dwell”.

Värske video on filmitud bändimeeste oma telefonide ja nutiseadmetega ning on taas mustvalge, sisult ja pildikeelelt seotud oktoobri lõpus ilmunud videoga loole “I am You”.

Kui eelmises videos oli peategelane Valtvoratu naiseotsingul, siis sel korral on video keskmes peategelase sünnilugu – kõiki karaktereid kehastamas bändi live-koosseisuliikmed ise.

Video on inspireeritud Mary Shelley 1818. aastal kirjutatud romaanist “Frankenstein ehk Tänapäeva Prometheus”. Video on ülesvõetud restoranis Peppersack ning Energia Avastuskeskuses.

Val Tvoar (Tarvo Valm) on ansamblite Soul Thrower ja Pärl looja ning liikme Tarvo Valmi värskeim muusikaline eneseväljendusvorm, mis varasemalt Me Myself and I nime all paljudele muusikasõpradele ilmselt tuttav.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s