MEIL KÕIGIL ON SÜNGEM POOL: VAL TVOAR AVALDAS VÄRSKE FRANKENSTEINILIKU VIDEOSINGLI

Val Tvoar

Multiinstrumentalist ja laiemale avalikkusele The Suni ridadest tuntud Tarvo Valmi sooloprojekt Val Tvoar avaldas täna värske muusikavideo loole “Dark Side of Mine”. Lugu pärineb kollektiivi eelmise aasta lõpus ilmunud albumilt “In Light You Believe … but in Darkness You Dwell”.

Värske video on filmitud bändimeeste oma telefonide ja nutiseadmetega ning on taas mustvalge, sisult ja pildikeelelt seotud oktoobri lõpus ilmunud videoga loole “I am You”.

Kui eelmises videos oli peategelane Valtvoratu naiseotsingul, siis sel korral on video keskmes peategelase sünnilugu – kõiki karaktereid kehastamas bändi live-koosseisuliikmed ise.

Video on inspireeritud Mary Shelley 1818. aastal kirjutatud romaanist “Frankenstein ehk Tänapäeva Prometheus”. Video on ülesvõetud restoranis Peppersack ning Energia Avastuskeskuses.

Val Tvoar (Tarvo Valm) on ansamblite Soul Thrower ja Pärl looja ning liikme Tarvo Valmi värskeim muusikaline eneseväljendusvorm, mis varasemalt Me Myself and I nime all paljudele muusikasõpradele ilmselt tuttav.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s