ZEBRA ISLAND JA KARL PETTI BAND TĂ„HISTAVAD SAABUVAT TULEKUKE AASTAT KONTSERDIGA

Zebra Island ja Karl Petti Band

Zebra Island ja Karl Petti Band loovad täna õhtul Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm soodsad tingimused punase kuke aasta saabumiseks. Lavalaudadele astuvad ka Lexsoul Dancemachine’i DJ-d Ehte & Mr Jones, kes enne ja pärast kontserte publikul maha jahtuda ei lase.

Zebra Island ja Karl Petti Bandi liikmed jagasid aastaid ĂĽhist proovituumi, aga ĂĽhise kontserdi mõte tekkis helilooja ja kitarristil Karl Pettil. “Valisin Zebra Islandi kontserdikaaslaseks astroloogilistel põhjustel: nimelt on tulikuke ja sebra energiad omavahel erakordselt heas kooskõlas”. Punapäine Zebra Islandi lauljanna Helina Risti lisab selle peale muiates, et võib-olla meenus Karlile tulekuke aasta tulekuga tema leegitsev pea.

Mõlemat koosseisu ootab ees tihe aasta. Zebra Island, kelle loomingut iseloomustab 80ndate tantsumuusika vaibiga segu dreampopist ja shoegaze’ist, kirjutab parajasti uut kauamängivat ning lahkub veebruaris Euroopa tuurile. Karl Petti praegune, dĂĽnaamiline ja värvikirev koosseis kasvas välja endisest Talamakist ja jätkab popilikus võtmes proge, elektroonika ja post-rocki esitamist. Täna õhtul kuuleb laval materjali nii Talamaki aegadest kui ka värsket muusikat Karl Petti tulevaselt albumilt.

Kontserdi algus on 22:00 ning pileteid hinnaga 5€ on võimalik soetada kohapealt enne kontserdi algust. Lisainfo kontserdi kohta leiab Facebookist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s