ZEBRA ISLAND JA KARL PETTI BAND TÄHISTAVAD SAABUVAT TULEKUKE AASTAT KONTSERDIGA

Zebra Island ja Karl Petti Band

Zebra Island ja Karl Petti Band loovad täna õhtul Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm soodsad tingimused punase kuke aasta saabumiseks. Lavalaudadele astuvad ka Lexsoul Dancemachine’i DJ-d Ehte & Mr Jones, kes enne ja pärast kontserte publikul maha jahtuda ei lase.

Zebra Island ja Karl Petti Bandi liikmed jagasid aastaid ühist proovituumi, aga ühise kontserdi mõte tekkis helilooja ja kitarristil Karl Pettil. “Valisin Zebra Islandi kontserdikaaslaseks astroloogilistel põhjustel: nimelt on tulikuke ja sebra energiad omavahel erakordselt heas kooskõlas”. Punapäine Zebra Islandi lauljanna Helina Risti lisab selle peale muiates, et võib-olla meenus Karlile tulekuke aasta tulekuga tema leegitsev pea.

Mõlemat koosseisu ootab ees tihe aasta. Zebra Island, kelle loomingut iseloomustab 80ndate tantsumuusika vaibiga segu dreampopist ja shoegaze’ist, kirjutab parajasti uut kauamängivat ning lahkub veebruaris Euroopa tuurile. Karl Petti praegune, dünaamiline ja värvikirev koosseis kasvas välja endisest Talamakist ja jätkab popilikus võtmes proge, elektroonika ja post-rocki esitamist. Täna õhtul kuuleb laval materjali nii Talamaki aegadest kui ka värsket muusikat Karl Petti tulevaselt albumilt.

Kontserdi algus on 22:00 ning pileteid hinnaga 5€ on võimalik soetada kohapealt enne kontserdi algust. Lisainfo kontserdi kohta leiab Facebookist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.