TÕUSEV INDIE-BÄND CHARLEMAGNE ESITLEB NÄDALAVAHETUSEL ENDA VÄRSKET EP-D

Charlemagne

Pärnu kollektiiv Charlemagne, kes muusikasõpradele teada Noortebändi finaalist, rebib sel laupäeval endalt noore bändi staatuse, esitledes Tallinnas, Kultuuriklubis Kelmi enda värsket ja paljulubavat helikandjat “Ignition”.

Charlemagne’i loomingus sulanduvad üheks nostalgilised discobiidid ja kaasaegne rokenroll. Lisades juurde tihti filosoofilise sisuga loomingu, viib nende muusika kuulaja kaasahaaravale heliretkele. Karl Suure järgi nime saanud bänd sai alguse nelja sõbra ühisest muusikahuvist ning kolis peatselt prooviruumist lavalaudadele. Pelgalt aasta tegutsenud kollektiiv on jõudnud üles astuda Aloha Kite Challenge’il ühes Läti staaride Triana Parkiga ning jõudis mullu Noortebänd 2016 võistluse finaali. Edasine loogiline samm oligi EP väljaandmine.

“”Ignition” räägib peol tärkanud kiindumusest kahe noore vahel ning albumi edenedes edeneb ka nende omavaheline suhe,” sõnab bändi kitarrist ja laulukirjutaja Armand Sutt. “Albumi progress on teatavas mõttes loogiline: alguses on armumine ja armastus, lõpus aga lahkuminek ning ükskõiksus.”

Charlemagne esitleb värsket minialbumit sel laupäeval Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm. Lisaks astub lavale Viljandist pärit kollektiiv Ol’Mill ning muusikasõpru tantsutab DJ-duo Lixorios Late Meds.

Kontserdi algus on 22:00 ning pileteid hinnaga 3€ on võimalik soetada kohapealt enne kontserdi algust. Lisainfo kontserdi kohta leiab Facebookist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s