EESTI MUUSIKAAUHINDADE GALAL ESINEVAD TEISTE SEAS METSAKUTSU JA KARL-ERIK TAUKAR

Metsakutsu ja Karl-Erik Taukar

Paar päeva tagasi kirjutasime, et Eesti Muusikaauhinnad 2017 galal esinevad I Wear* Experiment, Lenna ja Mick Pedaja. NĂĽĂĽd on tulnud lisainfot – täpselt kolme nädala pärast toimuval show‘l astuvad ĂĽles ka Metsakutsu ning Karl-Erik Taukar. Esinejate rida täieneb veelgi.

Tuntud räppar Metsakutsu jaoks jäi eelmine aasta meelde uskumatu kvaliteedi taseme tõusuga. “Cartooni tähelend, JĂĽri Pootsmann ja Karl-Erik Taukar ei jää millegagi alla maailma muusikatööstuses toimuvale,” lausus Metsakutsu. “Minu enda jaoks oli eelmine aasta muusikalises mõttes läbi aegade edukaim – plaadileping Universaliga, seni suurim singel “Ă„ra mine närvi” ja loomulikult mu kolmas kauamängiv “Kuhu koer on maetud” on vaid mõned head näited,” lisas artist.

Karl-Erik Taukarile tõi aasta 2016 palju meeldejäävaid kontserte ja teise täispika stuudioalbumi. “Maailmamuusika jaoks oli eelnev aasta muidugi kurb aasta, kuna lahkus nii mõnigi legend,” kommenteeris laulja. “Teisalt ilmus nii Eestis kui ka välismaal palju tugevaid albumeid ja lugusid uutelt artistidelt,” lisas Karl-Erik Taukar.

Nagu tavaks, luuakse kõikidele Eesti muusikaauhinnad galal esinejatele ainult selleks õhtuks tehnilised erilahendused. Galat juhivad Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar. Pidulik üritus toimub 26. jaanuaril.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s