EESTI MUUSIKAAUHINDADE GALAL ESINEVAD TEISTE SEAS METSAKUTSU JA KARL-ERIK TAUKAR

Metsakutsu ja Karl-Erik Taukar

Paar päeva tagasi kirjutasime, et Eesti Muusikaauhinnad 2017 galal esinevad I Wear* Experiment, Lenna ja Mick Pedaja. NĂĽĂĽd on tulnud lisainfot – täpselt kolme nädala pärast toimuval show‘l astuvad ĂĽles ka Metsakutsu ning Karl-Erik Taukar. Esinejate rida täieneb veelgi.

Tuntud räppar Metsakutsu jaoks jäi eelmine aasta meelde uskumatu kvaliteedi taseme tõusuga. “Cartooni tähelend, JĂĽri Pootsmann ja Karl-Erik Taukar ei jää millegagi alla maailma muusikatööstuses toimuvale,” lausus Metsakutsu. “Minu enda jaoks oli eelmine aasta muusikalises mõttes läbi aegade edukaim – plaadileping Universaliga, seni suurim singel “Ă„ra mine närvi” ja loomulikult mu kolmas kauamängiv “Kuhu koer on maetud” on vaid mõned head näited,” lisas artist.

Karl-Erik Taukarile tõi aasta 2016 palju meeldejäävaid kontserte ja teise täispika stuudioalbumi. “Maailmamuusika jaoks oli eelnev aasta muidugi kurb aasta, kuna lahkus nii mõnigi legend,” kommenteeris laulja. “Teisalt ilmus nii Eestis kui ka välismaal palju tugevaid albumeid ja lugusid uutelt artistidelt,” lisas Karl-Erik Taukar.

Nagu tavaks, luuakse kõikidele Eesti muusikaauhinnad galal esinejatele ainult selleks õhtuks tehnilised erilahendused. Galat juhivad Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar. Pidulik üritus toimub 26. jaanuaril.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s