TRAD.ATTACK! TEATAS UUE ALBUMI NIME JA HAKKAS VIDEOBLOGI PIDAMA

Trad.Attack!

Nagu lubatud, avaldas ansambel Trad.Attack! täna, 1. jaanuaril oma järgmise albumi nime: “Kullakarva”. Viisiketas jõuab müügile kevadel ja sellel saab olema kaksteist laulu. 

Plaat on salvestatud Tartus Clockwork stuudios ning selle miksib Silver Lepaste. Lisaks bändile, kes on oma albumi produtsendid, teeb kaasprodutsendina kaasa Erki Pärnoja (Erki Pärnoja: Himmelbjerget ja Ewert and the Two Dragons kitarrist).

Jalmar Vabarna: “Kui oma esimese albumi “AH!”’i tegime tõugatuna värskest koosmängu tuhinast ja publiku positiivsest reaktsioonist, siis “Kullakarva” taga on lisaks loendamatutele loomeproovidele ka tundideviisi filosoofilisi vestlusi omavahelistest arusaamadest ning nii maailma kui muusika olemusest. Oleme üksteist oluliselt paremini tundma õppinud, mis on bänditegemise ja koos loomise terviklikuks muutnud.”

Album ilmub 2017. aasta maikuus ning enne seda avalikustatakse kaks singlit ja muusikavideot. Videote režissööriks on Martti Helde (“Risttuules”). Samuti alustab Trad.Attack! kevadel ülemaailmse albumi esitlustuuriga, mille raames antakse 2 kontserti ka kodumaal.

Uue plaadi annab Trad.Attack! välja ise ning selle toetajaks on Telia. Telia esindaja Heddy Ringi sõnul on ettevõte kohalikku muusikaellu panustanud juba aastaid ning plaanib seda ka edaspidi teha. “Trad.Attack! on suurepärane näide, kuidas saab edukalt siduda vana uuega ning traditsioonilist innovaatilisega. Oleme sellel teekonnal rõõmuga kaasas.”

Kollektiiv hakkas täna YouTube’is ka iganädalast videoblogi pidama. Vaata esimest osa:

Advertisements

Arvamus "TRAD.ATTACK! TEATAS UUE ALBUMI NIME JA HAKKAS VIDEOBLOGI PIDAMA" kohta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.