X-PANDA AVALDAS SINGLI OMA OKTOOBRIS ILMUNUD ALBUMILT “REFLECTIONS”

X-Panda

Jõulukingitus X-Panda kuulajatele: lugu “Reflections: Inner Battle” saab nĂĽĂĽd kuulata ka YouTube’is. Bänd avaldas uue singli oktoobris ilmunud teiselt stuudioalbumilt “Reflections”.

Bändiliikmed räägivad ise uuest singlist järgmist: “”Reflections: Inner Battle” on albumi nimilugu, mis iseloomustab X-Panda loomingut ehk kõige värvikamalt. Tegemist on esimese osaga kaheosalisest teosest “Reflections”, mis jutustab mehest, kes peab seisma silmitsi iseendaga. Muusika, mis kirjeldab tema mõtteid ja tundeid sellel teekonnal, on vaheldusrikas ning ootamatu. Teose kirjutamisel leidsime inspiratsiooni Hans Zimmeri filmimuusikast, millega me ĂĽhel või teisel eluhetkel oleme kokku puutunud. Loos oleme kasutanud orkestrit ja koori, ei puudu kaunid meloodiad ja elav rĂĽtmika, millele lisavad vĂĽrtsi eepilised kitarrisoolod. “Reflections: Inner Battle” on tõenäoliselt elamus kõikidele muusikasõpradele.”

X-Panda uus stuudioalbum “Reflections” on saadaval 311.ee veebilehel ning plaadipoodides ĂĽle Eesti. Albumit saab kuulata ka Spotify’s ja iTunes’is.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s