X-PANDA AVALDAS SINGLI OMA OKTOOBRIS ILMUNUD ALBUMILT “REFLECTIONS”

X-Panda

Jõulukingitus X-Panda kuulajatele: lugu “Reflections: Inner Battle” saab nüüd kuulata ka YouTube’is. Bänd avaldas uue singli oktoobris ilmunud teiselt stuudioalbumilt “Reflections”.

Bändiliikmed räägivad ise uuest singlist järgmist: “”Reflections: Inner Battle” on albumi nimilugu, mis iseloomustab X-Panda loomingut ehk kõige värvikamalt. Tegemist on esimese osaga kaheosalisest teosest “Reflections”, mis jutustab mehest, kes peab seisma silmitsi iseendaga. Muusika, mis kirjeldab tema mõtteid ja tundeid sellel teekonnal, on vaheldusrikas ning ootamatu. Teose kirjutamisel leidsime inspiratsiooni Hans Zimmeri filmimuusikast, millega me ühel või teisel eluhetkel oleme kokku puutunud. Loos oleme kasutanud orkestrit ja koori, ei puudu kaunid meloodiad ja elav rütmika, millele lisavad vürtsi eepilised kitarrisoolod. “Reflections: Inner Battle” on tõenäoliselt elamus kõikidele muusikasõpradele.”

X-Panda uus stuudioalbum “Reflections” on saadaval 311.ee veebilehel ning plaadipoodides üle Eesti. Albumit saab kuulata ka Spotify’s ja iTunes’is.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.