STIG RĂ„STA LASTELAULUDE RAAMATU + CD ESITLUSED

Stig Rästa

PĂĽhapäeval, 11. detsembril kell 13.00 toimub Tallinnas, Solarise Keskuses asuvas Apollo raamatupoes meeleolukas Stig Rästa maagilise lastelaulude kogumiku “Tõeline muinasjutt” esmaesitlus.

“Tõeline muinasjutt” + CD on laulu, viisi, värsi ja värviraamat, milles kohtab huvitavaid tegelasi kaugelt muinasjutumaalt. Esitlusele tasub minna kogu perega, sest tegevust jätkub ka kõige pisematele, kes saavad illustreerida ja värvida raamatutegelastele uhked värvilised rõivad selga, samal ajal kui pisut suuremad saavad kuulata Stigi pajatusi sellest, mis teda inspireerib ning kuidas ta ĂĽldse jõudis lastelaulude kirjutamiseni.

Kogumikult “Tõeline muinasjutt” leiab Stig Rästa poolt spetsiaalselt just selle raamatu jaoks loodud lastelaulud. Loomulikult on kaasa lisatud ka noodid, et kõik huvilised saaksid vajadusel need laulud selgeks õppida ja kui õpetajat käepärast pole, saab abi kindlasti CD plaadi pealt, sest ka kõik taustad on seal olemas.

Kel pole võimalik Solarise Apollosse kohale tulla, saavad sündmust jälgida ka Postimehe video-ülekande vahendusel või valida endale sobiva esitluse aja ja koha siit:

11. detsember kell 13:00 esmaesitlus Solarise Apollos
20. detsember kell 17:30 Tartu Kaubamaja Apollo
14. jaanuar kell 12:00 Viljandi Uku Keskuse Apollo
15. jaanuar kell 13:00 Pärnu Keskuse Apollo

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s