NEBULA FLOWERS SAI NOORTEBĂ„NDILT SULE SAPPA NING AVALDAS OMA ESIMESE VIDEO

Nebula Flowers

Oma hingematvalt kauni muusikaga tuntust kogunud Nebula Flowers avaldas Viljandi Vibes videsessiooni, viies kuulajad oma eheduse ja aususega eksperimentaalmuusika maailma. Olustvere mõisas filmitud lugu kannab pealkirja “Udu”.

2016. aasta alguses sĂĽndinud bänd Nebula Flowers segab akustilisi pille, nagu viiul ja vibrafon, sĂĽntesaatorite ja ekspressiivse vokaaliga. Vastilmunud “Udu” demonstreerib säärast kombinatsiooni perfektselt, andes muusikutele täieliku vabaduse ning graatsilisuse. “See lugu räägib iseenda otsimisest, kaotamisest, leidmisest,” kirjeldas bändi vokalist Judith Parts. “Loodetavasti puudutab selline valus ausus peale meie endi ka teisi..”

Nebula Flowersit saab lavalaudadel juba näha järgmisel neljapäeval, 24. novembril, Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm, mil toimub Viljandi Vibes-i esitletud muusikaõhtu. Viljandi Vibes on akustiliste live-sessioonide kanal, mille eesmärk on tutvustada head uut Eesti muusikat ja põnevaid paiku Viljandis. Artistide seas on nii värskeid koosseise, kui ka juba paljude lemmikuteks saanuid. Nende tegemisi saab jälgida kodulehelt ja Facebookist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.