NEBULA FLOWERS SAI NOORTEBĂ„NDILT SULE SAPPA NING AVALDAS OMA ESIMESE VIDEO

Nebula Flowers

Oma hingematvalt kauni muusikaga tuntust kogunud Nebula Flowers avaldas Viljandi Vibes videsessiooni, viies kuulajad oma eheduse ja aususega eksperimentaalmuusika maailma. Olustvere mõisas filmitud lugu kannab pealkirja “Udu”.

2016. aasta alguses sĂĽndinud bänd Nebula Flowers segab akustilisi pille, nagu viiul ja vibrafon, sĂĽntesaatorite ja ekspressiivse vokaaliga. Vastilmunud “Udu” demonstreerib säärast kombinatsiooni perfektselt, andes muusikutele täieliku vabaduse ning graatsilisuse. “See lugu räägib iseenda otsimisest, kaotamisest, leidmisest,” kirjeldas bändi vokalist Judith Parts. “Loodetavasti puudutab selline valus ausus peale meie endi ka teisi..”

Nebula Flowersit saab lavalaudadel juba näha järgmisel neljapäeval, 24. novembril, Tallinnas, Kultuuriklubis Kelm, mil toimub Viljandi Vibes-i esitletud muusikaõhtu. Viljandi Vibes on akustiliste live-sessioonide kanal, mille eesmärk on tutvustada head uut Eesti muusikat ja põnevaid paiku Viljandis. Artistide seas on nii värskeid koosseise, kui ka juba paljude lemmikuteks saanuid. Nende tegemisi saab jälgida kodulehelt ja Facebookist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s