KARL-ERIK TAUKAR TEATAS OMA TEISE ALBUMI NIME JA ILMUMISKUUPĂ„EVA

Karl-Erik Taukar

Karl-Erik Taukar (27) teatas täna pärastlõunal Facebooki vahendusel, et tema kauaoodatud teine album kannab nime “Kaks” ning see ilmub juba vähem kui kahe nädala pärast!

“Kaks” jõuab mĂĽĂĽgile ĂĽlejärgmisel neljapäeval, 24. novembril. Plaadilt leiab ĂĽheksa seniilmumata lugu ning albumi avasingli, sel sĂĽgisel edetabelites nr. 1ks tõusnud “Tähti täis on öö”.

“Kuigi eelmine plaat tõstis lati lõuani, võtsime väljakutse vastu. Oleme nii bändi kui produtsentidega saavutanud ĂĽhise hingamise ja seda on ka lugudest kuulda. Omanäoline, tehniliselt keerukam, aga siiras ja aus,” räägib Karl-Erik plaadi tagamaadest.

Karl-Erik TaukarAlbumi esitluskontserdid toimuvad 24. novembril Tallinnas Von Krahli teatris ning 26. novembril Tartus Athena Keskuses. Kontsertidel teeb kaasa ka üks noor ja andekas kollektiiv, kelle nimi avalikustatakse 18. novembril.

Hiljuti oli meedias juttu sellest, et Taukar filmis oktoobri lõpus uut musaklippi, mille võtetel tegid kaasa paljud kodumaised artistid. Täna mainis Karl-Erik MuusikaPlaneedile, et see video avalikustatakse siiski alles paari kuu pärast.

Karl-Erik Taukari debĂĽĂĽtalbum “Vääramatu jõud” ilmus 2014. aasta 13. novembril ning osutus ĂĽliedukaks. Isegi sel nädalal, kaks aastat peale ilmumist, jõudis helikandja Eesti albumitabelis taastulijana kĂĽmnendale kohale.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s