OTT LEPLANDIL ILMUB 17. NOVEMBRIL AKUSTILINE LIVE-PLAAT

Ott Lepland

Üle-eelmisel nädalal andis Ott Lepland koos bändiga kaks akustilist kontserti – 19. oktoobril Türi Kultuurikeskuses ja 20. oktoobril Estonia Talveaias. Esinemised salvestati ning neist pannakse kokku akustiline kontsert-album, mis ilmub kahe ja poole nädala pärast.

MuusikaPlaneedi palvel kirjutas Ott veidi sellest, kuidas üleastumised läksid ja mida neil austajatel, kel kontsertidele ei jõudnud, kuid plaanivad plaati osta, oodata on.

Oti kommentaar: “Albumi kontsertsalvestused läksid väga hästi. Mõlemad täismajale. Publik võttis meid vastu väga soojalt ja elas hoogsalt kaasa. TĂĽril ja Tallinnas kandsime ette sama kava. Valitud 13 lugu sellest kavast lähevad ka plaadile. Plaadile tulevad ĂĽldjoontes tuntuimad palad minu repertuaarist nagu näiteks “SĂĽte peal sulanud jää”, “Kuula”, “Sinuni”, “Tunnen elus end”, “Läbi öise Tallinna”, “Otsides ma pean Su jälle leidma” jpt. Sekka ka mõni erand. Uuel plaadil saab kuulda ka ĂĽht täiesti uut laulu, mis varem kuskil kõlanud ega avaldatud pole. Selle loo nime järgi tuleb ka albumi nimi – “Maailm mu ees”. Album ise ilmub 17.11 ja päädib ka plaadiesitluskontserditega 17.11 Tallinnas, Clazzis ja 18.11 Tartus, Athena Keskuses.”

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s