ANSAMBEL CURLY STRINGS SAAB UUE LIIKME

Curly Strings (Foto: Krõõt Tarkmeel)
Curly Strings (Foto: Krõõt Tarkmeel)

Curly Stringsil on algusest peale olnud üks keskne idee: neli head sõpra tegemas muusikat, mida nad armastavad. Üsna pea selgus, et bändi looming läheb korda ka teistele inimestele. Sõbrad, kes seda teekonda alustasid, on nii rasketel kui kergetel hetkedel olnud teineteisele toeks ja abiks ning ennekõike meeletuks inspiratsiooniks. Need tunded on endised ning kanduvad edasi ka tulevikku. Üksteise pidev motiveerimine on bändi järjest kaugemale viinud. Viimasel ajal on end eestlaste südamesse laulnud Curlyde muusika hakanud ka piiri taha jõudma, mis nõuab veelgi rohkem aega ja pühendumist kui varem. Selle kõige valguses on ansambel võtnud vastu ühise otsuse: Curly Stringsi koosseisus ei jätka enam Jalmar Vabarna. Värske liikmena hakkab bändis mängima kitarri JAAN JAAGO.

Vabarna: “Eks minu puhul on meedias ikka esile tulnud, et mängin korraga kĂĽmnes bändis. Eesti piires tegutsedes on see isegi võimalik. Kui aga ansamblid hakkavad laia maailma pĂĽrgima, läheb asi keerulisemaks ja ma ei saa pĂĽhenduda nii palju, kui tahaksin. Seetõttu võtsin vastu otsuse, mis oleks kõigile osapooltele parim. Mul on hea meel, et ansamblikaaslased mõistsid mu valikut ning leidsime ĂĽhiselt arutades, et täiskäigul saaks edasi tegutseda vaid uues koosseisus.”

Kitarrist Jaan Jaagoga on Eeva, Villu ja Taavetiga alates 2008. aastast erinevates koosseisudes juba mänginud. “Oleme ĂĽhiselt elevil bändi tuleviku ĂĽle ning alustanud loomeprotsessi uue materjaliga, et salvestada kevadel järgmine täispikk stuudioalbum”, kommenteerib Eeva Talsi. “Lisaks kontsertidele kodupubliku ees on uuel aastal esinemisi nii Saksamaal, Hollandis, USA’s kui ka Jaapanis”, lisab Talsi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s