JANICE’I UUS SINGEL “SHADOW”

Janice

Jaanika Merelaht, artistinimega Janice, andis täna välja singli pealkirjaga “Shadow”, mille sõnad ja viis on lauljatari kirjutatud ning muusika Tõnis Lille tehtud.

“Lugu “Shadow” on ĂĽks esimesi lugusid, mille kirjutasime ilma igasuguse väljaspoolse mõjuta – sooviga midagi tõestada või kellelegi meeldida. See lugu tuleb otse sĂĽdamest ja sĂĽgavalt hingest. Lugu valmis produtsent Tõnis Lillega juba aasta tagasi ja prooviks saatsime selle ka eelmisel aastal Eesti Laulu katsetele, kuid ilmselt polnud selle laulu jaoks õige aeg,” selgitas Janice MuusikaPlaneedile.

“Loo sõnum räägib keerulistest suhetest. Suuresti ka minevikus ĂĽle elatud tõusudest ja mõõnadest. Aasta 2015 oli minu elus ĂĽks sĂĽndmusterohkeim aasta. Ma tundsin nii suuri õnnehetki kui ka kurbust, aga kõik see oli nii mõrult magus. Ma sain nii tohutus koguses inspiratsiooni uuteks lugudeks, et avaldamist ootab veel palju muusikat!

Kevadel andsime teada, et ilmumas on Janice’i album, see idee pole kuhugi kadunud. Plaadifirmaga Big Tune Hall on plaanis eelmisel aastal valminud lood anda välja EP näol.”

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.