PIA FRAUS LÕPETAB 8-AASTASE PAUSI SÜGISSINGLIGA

Pia Fraus "Autumn Winds"

Peale kaheksa-aastast vaikust on Tallinna shoegaze-kamp Pia Fraus tagasi uue singliga, mis annab aimu järgmisel aastal ilmuva albumi maitsest.

Novembri esimesel päeval annab Pia Frausi koduleibel Seksound välja aastaid varjus püsinud ansambli uue singli “Autumn Winds”. Uus lugu lausa pulbitseb Pia Frausile ning Seksoundile nii omasest sügise, vihma ning tuule ihalusest, mis kinnitab, et kõik on endiselt hästi, teatab ansambel.

“Autumn Winds” tuleb Pia Frausi asutajaliikme Rein Fuksi sulest, selle miksis ja masterdas teenekas analoog-helimaailmade piloot Lauri Liivak.

Lisaks originaalversioonile leiab singlilt boonusena kaks remiksi: Frauside trummari Margus Voolpriidu sooloprojekti Wolfredt versiooni ning dreampop’i fännide vana sõbra Picnicu töötluse.

“Autumn Winds” ilmub digitaalselt kõikides enamlevinud kanalites. Skandinaavias ja Baltimaades levitab singlit Playground Music, USAs ning mujal maailmas aga Darla Records.

Pia Frausi viies album ilmub järgmisel aastal.

Kõik varasemad ansambli reliisid said aga juba suve keskel vinüülile pressitud ning neid saab omastada Seksoundi Bandcampi lehelt.

Singli kaanefoto autor on Eesti indie-pop’i vanameister Tauno Pääslane ja selle kujundas Seksoundi kunstnik Kaarel Vahtramäe.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s