PIA FRAUS LÕPETAB 8-AASTASE PAUSI SÜGISSINGLIGA

Pia Fraus "Autumn Winds"

Peale kaheksa-aastast vaikust on Tallinna shoegaze-kamp Pia Fraus tagasi uue singliga, mis annab aimu järgmisel aastal ilmuva albumi maitsest.

Novembri esimesel päeval annab Pia Frausi koduleibel Seksound välja aastaid varjus püsinud ansambli uue singli “Autumn Winds”. Uus lugu lausa pulbitseb Pia Frausile ning Seksoundile nii omasest sügise, vihma ning tuule ihalusest, mis kinnitab, et kõik on endiselt hästi, teatab ansambel.

“Autumn Winds” tuleb Pia Frausi asutajaliikme Rein Fuksi sulest, selle miksis ja masterdas teenekas analoog-helimaailmade piloot Lauri Liivak.

Lisaks originaalversioonile leiab singlilt boonusena kaks remiksi: Frauside trummari Margus Voolpriidu sooloprojekti Wolfredt versiooni ning dreampop’i fännide vana sõbra Picnicu töötluse.

“Autumn Winds” ilmub digitaalselt kõikides enamlevinud kanalites. Skandinaavias ja Baltimaades levitab singlit Playground Music, USAs ning mujal maailmas aga Darla Records.

Pia Frausi viies album ilmub järgmisel aastal.

Kõik varasemad ansambli reliisid said aga juba suve keskel vinüülile pressitud ning neid saab omastada Seksoundi Bandcampi lehelt.

Singli kaanefoto autor on Eesti indie-pop’i vanameister Tauno Pääslane ja selle kujundas Seksoundi kunstnik Kaarel Vahtramäe.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.