JÜRI POOTSMANN ANNAB SEL NÄDALAL PLAADI VÄLJA?

Jüri Pootsmann "Täna"

Jüri Pootsmann (22) lisas täna pärastlõunal oma Facebooki fännilehele uue pildi, mis näib olevat tema peagi (ja tõesti vaid loetud päevade pärast!) müügile jõudva albumi kujundus.

Pootsmanni täispikast albumist on räägitud alates eelmise aasta 31. maist, mil noormees võitis telesaate “Eesti otsib superstaari”. Viis ja pool kuud peale saate võitu, 16. novembril 2015, jõudis müügile tema viielooline minialbum koos fänniraamatuga.

“Olen ülimalt rahul, et sain Steni ja Vaikoga [Sten Šeripovi ja Vaiko Eplikuga – MP] oma esimese minialbumi teha. Salvestusperiood oli rahulik ja äärmiselt huvitav,” rääkis Pootsmann toona.

Järgnevatel kuudel läks noorel lauljal väga hästi: ta võitis Eesti Muusikaauhindade galal parima meesartisti tiitli ning samuti konkursi Eesti Laul 2016, tänu millele esindas looga “Play” Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Peale Eurovisiooni rääkis Pootsmann, et üritab juunikuus lõpetada oma täispika plaadi salvestamise, mainides sedagi, et album peaks müügile jõudma septembris või oktoobris.

Täna on siis see päev, mil Jüri andis sotsiaalmeedias teada, et tema stuudioalbum (?) kannab nime “Täna” ning viisiketas ilmub juba sel reedel, 14. oktoobril. Tõsi, ühtki pressiteadet veel antud teemal saabunud pole, kuid nii see näib olevat. 🙂

Alles eelmisel kuul ilmus laulja värske singel “Ootan und”, mida saab seni vaid Spotify’s kuulata.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s