JAAK JOALA KOGUMIKPLAADI “UNUSTUSE JÕEL” ESITLUS SOLARISE APOLLOS

Jaak Joala "Unustuse jõel" esitlus

25. septembril möödus armastatud Eesti laulja Jaak Joala lahkumisest kaks aastat. Kui kaks aastat tagasi see kurb uudis teatavaks sai, mängisid kõik Eesti raadiojaamad suure laulja mälestuseks laulu “Unustuse jõel”. Oktoobri alguses ilmus lahkunud Jaak Joala teise surma-aastapäeva puhul muusiku samanimeline teine postuumne CD-kogumik.

14. oktoobril kell 18.00 toimub Solaris Keskuse Apollos Jaak Joala albumi “Unustuse jõel” esitlusüritus, kuhu on oodatud kõik Jaak Joala loomingu austajad. Üritust juhib Olavi Pihlamägi. Joala laule esitavad Mart Müürisepp, Quukivi ja Taniel Vares.

“Unustuse jõel” on järg suve alguses ilmunud esimesele CD plaadile “Suveöö”. Nende kogumike näol on tegemist Jaak Joala esimeste CD-plaatidega ja samuti esimeste Eesti Vabariigi ajal ilmuvate Joala albumitega. Jaak Joala loomingu II CD kogumik on muusikaline teekond Unustuse jõelt Päikesemaale! 19. laulu seas on lisaks plaadi nimiloole ka sellised lemmikud kui “Vana meloodia”, “Siin on see laul”, “Mul meenub taas”, “Ma saadan oma varju”.

Advertisements

2 thoughts on “JAAK JOALA KOGUMIKPLAADI “UNUSTUSE JÕEL” ESITLUS SOLARISE APOLLOS”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s