HÄÄLETA OMA LEMMIK NOORTEBÄNDI FINAALI JA VÕIDA MÕNUSAID AUHINDU!

Noortebänd 2016

Novembri lõpus toimuvasse Noortebändi finaali pääseb lisaks neljale žürii valitud bändile ka rahvalemmik, mistõttu on Sinu panus oluline – hääleta portaali Elu24 keskkonnas juba täna! Andes hääle lemmikbändi või sooloartisti poolt võid võita finaalkontserdi pileteid ja Converse ketse.

Täna, 28. septembril kell 10 avati Elu24 leheküljel Noortebändi rahvahääletus, kus osalevad kõik poolfinaalides võistlevad bändid: EIXD, Lepatriinu, Charlemagne, Kirju Tigu, Mees Incorporated, Anonymous Animals, A3, Anett Tamm, Nebula Flowers, Cuubik, Twice the Strings,The Uninvited, Steps to Synapse, Sent from Viljandi, The Notes, Space Note, Triskele ja Fuqtual.

Poolfinaalide järel, 3. ja 4. oktoobril on võimalus teha lõpuspurt bändidel, kes ei ole Tartu, Viljandi või Tallinna poolfinaalist ega eksperdide valiku järel edasi pääsenud. Just fännide hääl on see, mis annab ühele grupile uue võimaluse võita tiitel Noortebänd 2016.

Hääletajate vahel loositakse välja viis võitjat, kes saavad kaks piletit Noortebänd 2016 finaalkontserdile Kinos Sõprus. Lisaks saab üks oma lemmikbändile hääle andnud muusikahuviline Converse “Chuck Taylor All Star” ketside võrra õnnelikumaks.

Hääletuse numbrid on reaalajas nähtavad ning hääletus lõppeb 4. oktoobril kell 23.59.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.