HÄÄLETA OMA LEMMIK NOORTEBÄNDI FINAALI JA VÕIDA MÕNUSAID AUHINDU!

Noortebänd 2016

Novembri lõpus toimuvasse Noortebändi finaali pääseb lisaks neljale žürii valitud bändile ka rahvalemmik, mistõttu on Sinu panus oluline – hääleta portaali Elu24 keskkonnas juba täna! Andes hääle lemmikbändi või sooloartisti poolt võid võita finaalkontserdi pileteid ja Converse ketse.

Täna, 28. septembril kell 10 avati Elu24 leheküljel Noortebändi rahvahääletus, kus osalevad kõik poolfinaalides võistlevad bändid: EIXD, Lepatriinu, Charlemagne, Kirju Tigu, Mees Incorporated, Anonymous Animals, A3, Anett Tamm, Nebula Flowers, Cuubik, Twice the Strings,The Uninvited, Steps to Synapse, Sent from Viljandi, The Notes, Space Note, Triskele ja Fuqtual.

Poolfinaalide järel, 3. ja 4. oktoobril on võimalus teha lõpuspurt bändidel, kes ei ole Tartu, Viljandi või Tallinna poolfinaalist ega eksperdide valiku järel edasi pääsenud. Just fännide hääl on see, mis annab ühele grupile uue võimaluse võita tiitel Noortebänd 2016.

Hääletajate vahel loositakse välja viis võitjat, kes saavad kaks piletit Noortebänd 2016 finaalkontserdile Kinos Sõprus. Lisaks saab üks oma lemmikbändile hääle andnud muusikahuviline Converse “Chuck Taylor All Star” ketside võrra õnnelikumaks.

Hääletuse numbrid on reaalajas nähtavad ning hääletus lõppeb 4. oktoobril kell 23.59.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s