POPDUO RESPEKT ON KOOSTÖÖS MEMORY PICTURES’IGA VALMIS SAANUD VÄRSKE MUUSIKAVIDEO LAULULE “TUHAT NUGA SELGA” (Täiendatud kell 19:16 – Lisatud video!)

Respekt

Popduo Respekt, kuhu kuuluvad Kerdo Mölder ja Rita Liiver, esitles täna õhtul kell 19 muusikakanalis Seitse oma uut videoklippi “Tuhat nuga selga”, mis kohe peale teleesilinastust tee ka YouTube’i leidis.

Respekti laulja ja sõnade autor Kerdo Mölder räägib laulust: “Enne, kui teeme suuri otsuseid ja elumuutusi, peame me tõsiselt mõtlema, et oma õnne nimel edasi minnes võime me teha kellegile väga teravat valu. Kas need valikud on alati õiged? Aeg näitab. Nuga peab teritama selleks, et lõigata perele leiba, mitte niita armastust.”

Muusikavideo režissöör Henrik Normann: “Julged on need, kes tahavad muusikale pilti luua. Popduo Respekt seda ka on. Lähtun siiski seisukohast, et muusika ja sõnad on püha ja las siis pilt olla sada sõna. Varem või hiljem on see kõik ajalugu. Respekt on Eestis väga armastatud ja ma tahan, et see kestaks. Tänan kogu meeskonda ja operaator Kati Jägelit.”

Muusikavideo “Tuhat nuga selga” võtted toimusid Lohusalus, Raplas, Türil, Tallinnas ja Türisalus 5 päeva. Ligi 20-tunnised võttepäevad olid väsitavad, aga pakkusid tegemisel kogu meeskonnale rõõmu ja tehatahtmist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s