EDUKAST RATSASPORTLASEST LAULJANNA MARILYN TULI VĂ„LJA OMA ESIKSINGLIGA

Marilyn UusnaEesti muusikamaailma on rikastamas seni valdavalt edukalt ratsaspordiga tegelenud noor lauljanna Marilyn Uusna, kelle esiksingel kannab nime “Miks nii on öö”. Singli esmaettekanne sai teoks Marilyni senist tausta arvestades stiilselt – ratsarahva seas ĂĽlipopulaarsetel Kärdla Ratsupäevadel.

“Miks nii on öö” muusika autoriks on Peeter Kaljuste, kes on ĂĽhtlasi loo arranĹľeerija ning produtsent. Sõnad on palale kirjutanud Marek Sadam. Illustreerimaks noort artisti, on produtsendid tootnud singlile ka artisti tutvustava videoklipi. LĂĽhikese portreeloo Marilynist tegi samuti 2. septembri õhtune uudistemagasin Reporter, kus artist kinnitab, et esiksingli näol ei ole kindlasti tegemist vaid ĂĽhekordse projektiga, vaid tema poolt esitatud muusikat kuuleme edaspidigi.

Marilyn on Eestis tuntud valdavalt kestvusratsutajana, kusjuures 2011. a. osales ta selle ala noorte ning juuniorite vanuseklassi maailmameistrivõistlustel Abu Dhabis. Sportlasena on Marilyni arvel arvukalt esikolmikukohti, sealhulgas võite rahvusvahelistelt kestvusratsutamise võistlustelt, samuti medaleid Eesti juunior- ning noorteklassi meistrivõistlustelt. Viimasel paaril aastal on Uusna
töötanud mitmetes Lääne-Euroopa tallides ratsastajana. Marilyn on ka ise hobuse omanik.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.