EDUKAST RATSASPORTLASEST LAULJANNA MARILYN TULI VĂ„LJA OMA ESIKSINGLIGA

Marilyn UusnaEesti muusikamaailma on rikastamas seni valdavalt edukalt ratsaspordiga tegelenud noor lauljanna Marilyn Uusna, kelle esiksingel kannab nime “Miks nii on öö”. Singli esmaettekanne sai teoks Marilyni senist tausta arvestades stiilselt – ratsarahva seas ĂĽlipopulaarsetel Kärdla Ratsupäevadel.

“Miks nii on öö” muusika autoriks on Peeter Kaljuste, kes on ĂĽhtlasi loo arranĹľeerija ning produtsent. Sõnad on palale kirjutanud Marek Sadam. Illustreerimaks noort artisti, on produtsendid tootnud singlile ka artisti tutvustava videoklipi. LĂĽhikese portreeloo Marilynist tegi samuti 2. septembri õhtune uudistemagasin Reporter, kus artist kinnitab, et esiksingli näol ei ole kindlasti tegemist vaid ĂĽhekordse projektiga, vaid tema poolt esitatud muusikat kuuleme edaspidigi.

Marilyn on Eestis tuntud valdavalt kestvusratsutajana, kusjuures 2011. a. osales ta selle ala noorte ning juuniorite vanuseklassi maailmameistrivõistlustel Abu Dhabis. Sportlasena on Marilyni arvel arvukalt esikolmikukohti, sealhulgas võite rahvusvahelistelt kestvusratsutamise võistlustelt, samuti medaleid Eesti juunior- ning noorteklassi meistrivõistlustelt. Viimasel paaril aastal on Uusna
töötanud mitmetes Lääne-Euroopa tallides ratsastajana. Marilyn on ka ise hobuse omanik.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s